Sitemizde 57 Kategoride Toplam 648 Filme 2791 Yorum Yapılmış.

Batman Ninja 2018 Türkçe Animasyon Film izle

Film Bilgileri

Batman Ninja 2018 Türkçe Animasyon Film izle
720p

Dünyanın en büyük süper kahramanı olan Batman’in kahramanlıklarının serisi devam etmektedir. Batman artık kahramanlıklarını sadece yaşadığı şehir olan Gotham değil yavaş yavaş dış ülkelere de taşımaya başlamıştır. Amacı Gotham’ı pisliklerden ve suçlulardan temizlemek olan bu kahraman kendisini tamamen insanlığa adamaya başlamıştır.

 

Batman Ninja Joker’e karşı

 

Bir gece ansızın uyuduktan sonra gözlerini açtığında kendisini Japonya’da bulan Batman buraya nasıl geldiğini anlamaya çalışırken birden Joker denen karanlık güçle karşılaşır. Burada Joker’in neden olduğunu araştırmaya başlayan Batman zaten Japonya’ya neden geldiğini anlamıştır. Aldığı bilgiler doğrultusunda Japonya’da Joker’in büyük planları olduğuınu öğrenen Batman, Japonya kahramanı olarak adlandırılan Ninja ile bir görüşme ayarlar. Görüşme sonucunda güç birliğine varan bu kahramanlar Joker’e karşı savaşma kararı alırlar. Batman Ninja Türkçe dublaj izle serisi bu birleşmeden sonra ortaya çıkmaktadır.

 

2018 yılında gösterime girerek çocuklarımızın tamamını mutlu eden ve sinema da kısa film olarak yayınlansa da tamamen beğeni toplayan bu kahramanın animasyon filmini sadece filmrax.com adresinden Batman Ninja tek parça izle ve  Batman Ninja full hd izle olarak izleyebilir ve sevdiklerinize tavsiye edebilirsiniz. Arabalar 3 filmi sitemizde yayınlanmış olan en güzel animasyon filmlerindendir. Herkese iyi seyirler dileriz.

3 yorum bulunmaktadır: "Batman Ninja 2018 Türkçe Animasyon Film izle"
  1. Mansa 4 Mayıs 2018, 12:06

    Harikasın batman çok iyi film yine başarılı.

  2. Batmanday 4 Mayıs 2018, 17:28

    Arkadaşlar bu batman serilerine ben hasta oluyorum. Zaten tüm serilerini sadece bu site de bulabiliyorum. Teşekkürler Filmrax.

  3. hasan12 6 Mayıs 2018, 12:03

    bayıldımmmmmm BATMAN SEN KAHRAMANSINNNNNN

Benzer Filmler