Sitemizde 57 Kategoride Toplam 765 Filme 2971 Yorum Yapılmış.

Başlangıç – Inception 720p Full Hd izle – Leonardo DiCaprio Filmleri

Film Bilgileri

Başlangıç – Inception 720p Full Hd izle – Leonardo DiCaprio Filmleri
720p

Sinemanın dahi çocuğu 2010 tarihli süper bir senaryo ve kurgu ile karşımızda. Bu isim birçok başyapıtın altına imzasını atmış Başlangıç izle filminin de yönetmeni ve senaristi Christopher Nolan’dan başkası değil. Kara Şövalye, Akıl Defteri, Batman, Prestij, Yıldızlararası, Çelik Adam vs. gibi birçok kült yapımın altında imzası bulunan ve en son eklediğimiz Titanik izle filminin de yönetmeni olan ünlü yönetmenin birçok filmi imdb sitesinde 8.5 – 9.0 gibi puanlarda oylanmaktadır. Inception izle filmide seyirciden 8.8 gibi yüksek puan almıştır.

 

Inception-izle

 

Leonardo DiCaprio’nun başrollerinde yer aldığı film çok ilginç ve sıradışı bir senaryoya sahiptir. Filmde yetenekli ve zeki bir hırsız olan Cobb, çok farklı bir hırsızlık olayı işlemektedir. Genç hırsız hiç tanımadığı insanların bilinçaltına gizlice girerek oradan önemli sayılabilecek bilgileri çalmaktadır. Bunu yaparken de kurbanlarının uyku hallerini fırsat bilmektedir. Vücudun en savunmasız olduğu anda gizlice bilinçaltına girmektedir. Fakat çok geçmeden Cobb’un ünü bütün herkese yayılacaktır. Tabi bu ün ve şöhret beraberinde başına birçok belada açacaktır. Hatta Cobb sınırdışı bile edilecektir. Bu yetenekli hırsızın eski günlerine dönebilmesi için önünde bir seçenek vardır. Bilgi çalmak için girdiği bilinçaltına artık bilgi yerleştirmek için gireceklerdir. Tabi zor olan bu önemli görevi başarabilmesi için Cobb’un yardıma ihtiyacı vardır. Bunun için bir takım oluşturacaktır. Baştan sona nefes almadan seyredebileceğiniz Başlangıç full izle filminde final sahnesine de hayran kalacaksınız. Çok karışık ve takip edilmesi zor olan bir kurguya sahip filmi Başlangıç Türkçe dublaj izleme seçeneği ile de sitemizde bulabilirsiniz.

 

Hayatımda seyrettiğim en iyi filmler arasında diyebileceğiniz Başlangıç hd izle filminde oyunculuklar, müzikler ve görsel efektlere de hayran kalacaksınız. Şunu gönül rahatlığı ile söyleyebilirim ki bu filmi 1 defa izleme ile kalmayacaksınız. Bir kaç defa seyredeceğinize eminim. Ayakta alkışlanmayı hak eden bu muhteşem filmi daha fazla zaman kaybetmeden seyretmenizi şiddetle tavsiye ediyorum. Filmrax.com ailesi olarak iyi seyirler dileriz.

1 yorum yapılmış "Başlangıç – Inception 720p Full Hd izle – Leonardo DiCaprio Filmleri"
  1. Hacer 3 Mayıs 2015, 11:49

    Başlangıç filmi gerçekten tek kelime ile süper. Bayıldım filme. Senaryo müthiş derecede güzel ve tabiki oyuncularda iyi performans sergilemişler. Bu zamana kadar bu filmi izlemediğim için kızdım kendime. Inceptıon izlemeden pas geçmeyin arkadaşlar.

Benzer Filmler