Sitemizde 57 Kategoride Toplam 721 Filme 2927 Yorum Yapılmış.

Balkaymak 2018 Sansürsüz izle – Aile Mutlu Yaşam Filmleri

Film Bilgileri

Balkaymak 2018 Sansürsüz izle – Aile Mutlu Yaşam Filmleri
720p

2018 yılında vizyona giren ve çekimlerinin Makedonya’da yapıldığı Balkaymak sansürsüz izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 8.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Yapılan diğer açıklamada ise Balkaymak izle adlı filmin sinemalar da 2.734.167 kişi tarafından izlendiği bildirilmiştir.

 

Balkaymak tek part izle

 

Balkaymak tek parça izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmek istiyorum. Mehmet ve Serap adlı iki yaşlı çift yıllar önce Türkiye’de yaşadıkları bir sorun sonrasında Makedonya’ya gelerek burada bir köye yerleşirler. Son derece sevecen ve çok iyi olan bu iki çift, hayatlarını bal ve kaymak üretip yaşadıkları köylülere satarak kazanırlar. Fakat bu iki yaşlı çift her ne kadar dünyanın en güzel balını ve kaymağını üretseler de aralarında bir rekabet olduğundan dolayı bir türlü birbirleri ile anlaşamazlar. Çocukları karısından boşanıp Makedonya’ya babası ve annesinin yanına kızını da alarak gelince son derece mutlu olan bu çift, söz konusu bal kaymak olduğunda ne olursa olsun birbirlerine taviz vermeden tartışmaları yaşamaya devam edeceklerdir. Bu sırada Makedonya’ya tamamen yerleşen çocukları Hasan ise kendisine bir iş bulmuş ve çalışmaya başlamıştır. Küçük kızı Beren ise babası işte iken babaannesi ve dedesine yardım ederek günlerini geçirmeye başlamıştır. Fakat babaannesi ve dedesinin bal kaymak tartışmalarından dolayı her zaman ikilinin arasında kalan küçük kızın psikolojisinin bozulmasına ramak kalmıştır. Kendilerini bal daha iyidir kaymaksız bal olmaz gibi tartışmalara bırakan bu yaşlı karı koca, torunlarını ne kadar üzdüklerinin farkında olamayacaklardır. En sonunda kızın psikolojisi bozulduğunda yaptıkları hatanın farkına varacak olan bu yaşlı karı koca, torunlarının geleceği için aralarındaki rekabete son vermek durumunda kalacaklardır. Fakat her ne kadar torunları için tartışmalara son vereceklerine yemin etseler de yıllardır süre gelen bu tartışmalar kısa bir süre sonra yeniden başlayacak ve kızın bazı rahatsızlıklarının da ortaya çıkmasına vesile olacaktır. Bu sırada Hasan anne ve babasının yüzünden kızının rahatsızlandığını öğrendiğinde ise onlarla birlikte yaşama fikrini tekrar gözden geçirmesine neden olacaktır.

 

Bir küçük kızın dedesi ve babaanesi yüzünden oluşan psikoloik rahatsızlığın ele alındığı Balkaymak full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Fındık İşi 2 adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

1 yorum yapılmış "Balkaymak 2018 Sansürsüz izle – Aile Mutlu Yaşam Filmleri"
  1. deva_sensin 12 Eylül 2018, 21:41

    Balkaymak filmindeki kadın tam bir oyuncu. Helal valla.

Benzer Filmler