Sitemizde 57 Kategoride Toplam 709 Filme 2911 Yorum Yapılmış.

Bahtiyar Bahtıkara Sansürsüz izle – 2017 Ergin Yılmazer Filmleri

Film Bilgileri

Bahtiyar Bahtıkara Sansürsüz izle – 2017 Ergin Yılmazer Filmleri
720p

2017 yılının en güzel Türk filmlerinden olan ve evlilik konusunda bir türlü yüzü gülmeyen adamın hikayesinin anlatıldığı Bahtiyar Bahtıkara tek parça izle, yapımcıları tarafından 2.000.000 TL harcanarak yapılmıştır. Bahtiyar Bahtıkara izle adlı film sinemalar da 1.673.893 insan tarafından izlenmiştir.

 

Bahtiyar Bahtıkara 720p tek part izle

 

Filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmemiz gerekirse, yaşı 35 olmasına rağmen hala evlenememiş olan Bahtiyar, bu durumu annesinin çok seçici olmasına bağlamaktadır. Kendi beğendiği kızları annesinin karşısına çıkardıktan sonra annesinin sürekli bir kusur bulması, Bahtiyar’ın bu yaşına kadar bekar kalmasına sebep olmuştur. Onlarca denemesine rağmen bir türlü annesine kız beğendiremeyen bu bahtsız adam sonunda canına tak eden eş isteği sonrasında yeniden arayış içerisine girer. Aynı zaman da bulunduğu köyde hocalıkta yapan bu adam köye yeni bir ailenin taşındığını öğrenir. Köyümüze hoşgeldiniz demeye gittiği sırada ailenin kızı Pakize’yi gören Bahtiyar ilk görüşte aşık olur. Günlerce kızı görebilmek için geçtiği yol üzerinden sabahtan akşama kadar beklemeye başlayan Bahtiyar, sonunda cesaretini toplayarak kıza açılır. Kızdan sert bir karşılık almayınca cesareti artan bu adamın tek bir gayesi vardır. Pakize ile evlenmek ve nikahı basarak bu kadını helali yapmaktır. Annesini de sıkı sıkı tembihleyen ve bu sefer kendisine mani olmamasını isteyen adamın karşısına büyük bir rakip çıkar. Pakize’ye aşık olan kuzeni Ozan’da Pakize’ye açılmıştır. Bahtiyar Bahtıkara full hd izle adlı filmde iki kuzenin köye taşınan bir kız için macera ve komedi dolu mücadelesini izleyeceksiniz.

 

2017 yılının en komik filmlerinden olan ve kendisine değil de annesine gelin alacakmış gibi her kızı elinden kaçıran bahtsız bir adamın hikayesinin anlatıldığı Bahtiyar Bahtıkara 720p izle adlı film sitemize hd kalite de 720p olarak eklennmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Mutluluk Zamanı adlı filme de göz atabilirsiniz.

3 yorum bulunmaktadır: "Bahtiyar Bahtıkara Sansürsüz izle – 2017 Ergin Yılmazer Filmleri"
  1. AvMustafaEser 11 Temmuz 2018, 15:29

    Bahtiyar Bahtıkara adlı adama ne üzüldüm arkadaş ya. Bu nasıl bir anne. Adamı bir türlü evlendirmiyor. Adam düz duvarla çıkacak nerdeyse.

  2. yas149 11 Temmuz 2018, 15:30

    Film güzel ama Bahtiyar Bahtıkara adlı adama üzülmemek elde değil. Anne anne ama nasıl anne bu ya

  3. sibersuclu31 11 Temmuz 2018, 15:30

    Sevgilimle beraber izledik. Bahtiyar Bahtıkara nın annesi gibi anne varsa ayrılalım dedi ya lan 😀

Benzer Filmler