Sitemizde 57 Kategoride Toplam 775 Filme 2980 Yorum Yapılmış.

Baba Müslüm Gürses 2018 Full Hd izle – Şarkıcı Müslüm Baba Hayatı

Film Bilgileri

Baba Müslüm Gürses 2018 Full Hd izle – Şarkıcı Müslüm Baba Hayatı
720p

Ülkemizin en büyük arabesk sarkıcı olan ve tüm gençler tarafından oldukça sevilen Müslüm Gürses’in hayatının anlatıldığı Baba Müslüm Gürses tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 3.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Baba Müslüm Gürses izle adlı film sinemalar da 4.363.799 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Baba Müslüm Gürses 2018 izle

 

Baba Müslüm Gürses sansürsüz izle adlı bu harika biyografi filminin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, ülkemizin en iyi arabesk şarkıcı olan Müslüm Gürses’in çocukluk ve gençlik yıllarından, herkesin baba olarak adlandırmaya başladığı zamanlara kadar hayat hikayesinin anlatıldığı ve aynı zaman da aşk hayatında da yaşadığı acıların beyaz perdeye aktarıldığı bir filmdir. Müslüm, genç yaşta ilk okulu bırakmış ve okuma konusunun büyük bir saçmalık olduğunu annesine ve babasına söyleyerek onlara şarkıcı olmak istediğini söylemiştir. Babasının oldukça tepkisi ile karşılaşan Müslüm, babasını dinlemeyerek evden kaçar ve hayallerinin peşinden koşmaya karar verir. Ufak bir şarkı yarışmasına katıldıktan sonra gazinolar kralı Rüstem tarafından keşfedilen bu delikanlı, Rüstem’in gazinoların da şarkı söyleye başlar. Gerek sesi gerek beyefendiliği ile tüm halkın taktirini kazanan bu genç yavaş yavaş şöhret basamaklarını tırmanmaya başlar. Bu sıra da şarkı söylediği gazino da çalışan bir kıza aşık olacak olan Müslüm, kızı kazanabilmek için elinden gelen çabayı sarf edecektir. Fakat sevdiği kızın başka bir adam ile kaçmasının ardından kendisini alkole verecek olan bu adamın hayatı Muhterem Nur adlı kızı tanıdıktan sonra bir daha asla eskisi gibi olmayacaktır. Çok fazla güzel olmamasına rağmen acı içerisinde olan Müslüm ile yakından ilgilenen bu kız sonun da Müslüm gönlünün kendisine kaymasını sağlar. Müslüm tarafından evlenme teklifi alan bu Muhterem Nur adlı kadın Müslüm Gürses’in hayatının uzun sürmesinde ve huzur içerisin de ölene kadar geçirdiği zamanlar da büyük payı olacaktır. Müslüm Gürses karısı için her zaman yeni doğuş olarak bahsetmiştir.

 

Büyük usta, gençlerin aşık olduğu ve baba olarak seslendiği Müslüm Baba’nın hayatını izleyeceğiniz Baba Müslüm Gürses full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Anaokulu Öğretmeni adlı filmimizi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Benzer Filmler