Sitemizde 57 Kategoride Toplam 761 Filme 2967 Yorum Yapılmış.

Baba Mirası Yerli Film Full Sansürsüz izle – Latif Dogan Filmleri 2017

Film Bilgileri

Baba Mirası Yerli Film Full Sansürsüz izle – Latif Dogan Filmleri 2017
720p

2017 yılında vizyona girdikten sonra internette yayınlanması yasaklanan fakat yasaklar kalktıktan sonra ilk olarak sitemizde yayınlanacak olan Baba Mirası tek parça izle adlı filmin bütçesi 1.600.000 TL olarak açıklanmış ve Baba Mirası izle adlı film sinemalar da 1.278.158 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Baba Mirası tek part izle

 

Filmin konusunu siz değerli izleyicilerimiz için ele almamız gerekirse, uzun yıllar çocuklarından ayrı bir şekilde köyde yaşayan Mehmet ağa, çocuklarını bir arada tutmak ve onların yeniden eskisi gibi birlikte vakit geçirmelerini istediğinden dolayı her birisini arar ve ölmek üzere olduğunu söyleyerek tek tek çocuklarını köye davet eder. Çocuklar köye geldiklerinde babalarının zaten öldüğünü öğrenirler. Köy muhtarına vasiyetini bırakmış olduğunu öğrendiklerinde hemen muhtarın yanına giderler. Babalarının mirasında çocuklarına 1 ay boyunca köyde birlikte kalmaları gerektiğini ve köyde bir ay birlikte kalırlar ise mirası hakedecekleri yazılmaktaydı. Kardeşlerin her birisi kız arkadaşlarına 1 ay  burada olacaklarını söylediklerinde ise büyük bir fırça yerler. Bir ay boyunca köy hayatına ayak uyduramayacaklarını düşünen bu kardeşler köyden gitmeye karar verirler. Fakat evde kaldıkları bir gece boyunca babalarının son isteğini yerine getirmezlerse vicdan azabı çekeceklerini düşündüklerinden dolayı çocukluk zamanlarındaki gibi 1 ay en azından köyde geçirebileceklerine inanırlar. Maydanoz Nuri adındaki bir adamın da bu 3 kardeşe neşe katması ve filmin komik olaylarında bulunması filme ayrı bir macera katmaktadır. Kız arkadaşlarını dinlemeyen ve köyde 1 ay geçirme kararı alan bu kardeşler, muhtarın devamlı kendilerini çalıştırmasına rağmen büyük bir azim göstererek köyde 1 ayı geçireceklerdir. 1 ayın sonunda ise bu kardeşleri büyük bir sürpriz beklemektedir. Baba Mirası full hd izle adlı filmde bir babanın ölmeden önce bile çocuklarını düşündüğüne tanıklık edeceksiniz. Babalık duygusunun en yüce duygu olduğunu bu filmden sonra anlayacaksınız.

 

2017 yılının en çok aranan fakat kısa videolarından başka bir şeyi bulunmayan Baba Mirası 720p izle alı film full hd ve tek parça olarak sitemize eklenmiştir. Aynı zamanda bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Dargın Kuzenler adlı filmi de izleyebilirsiniz.

Benzer Filmler