Sitemizde 57 Kategoride Toplam 765 Filme 2971 Yorum Yapılmış.

Ayın Karanlık Yüzü izle 2016 türkçe dublaj full hd

Film Bilgileri

Ayın Karanlık Yüzü izle 2016 türkçe dublaj full hd
720p

Ayın Karanlık Yüzü izle filmi 2016 Almanya yapımı bir gerilim filmi. Filmimiz yükselen Avrupa sinemasının geçen sene vizyona girmiş en başarılı yapımlarından biri. Usta işi senaryosu ve olay örgüsü ile son yıllarda yükselişe geçen Alman sinemasının önemli filmlerinden biri olamayı başarmış yapımlardan. Filmimiz de; Başarılı bir avukat, talihsiz bir hata yapar ve sihirli mantar adı ile bilinen bir uyuşturucu maddeyi kullanır. Bu maddenin etkisi ile neden olduğu olaylar, onu çok aranan bir kanun kaçağı haline getirecektir.

 

 

ayın karanlık yüzü türkçe dublaj full izle

 

Filmin oyuncu kadrosunda özellikle Alman sinemasının son dönemdeki önemli isimleri bulunuyor. Filmde; Moritz Bleibtreu ,  Jürgen Prochnow ,  Nora Von Waldstätten ,  André Hennicke ,  Doris Schretzmayer gibi yıldızlar yer alıyor. Filmin yönetmeni ise yine bir diğer önemli isim Stephan Rick. Ayın Karanlık Yüzü türkçe dublaj izle filminin Imdb sitesi kullanıcıları tarafından aldığı puan ise 7.0 olarak dikkat çekiyor.

 

 

98 dakika boyunca gerilim dolu hikayesi ile size soluksuz bir seyir sunan yapımımızı sitemizde türkçe dublaj olarak full hd kalitesinde rahatlıkla izleyebilirsiniz. Kalitenin adresi olan filmrax.com iyi seyirler diler..

Benzer Filmler