Sitemizde 57 Kategoride Toplam 775 Filme 2980 Yorum Yapılmış.

Aydede 2018 Sansürsüz izle – Yaşlı ve Genç insan Dram Filmleri

Film Bilgileri

Aydede 2018 Sansürsüz izle – Yaşlı ve Genç insan Dram Filmleri
720p

2018 yerli dram filmlerinden olan ve Ezgi Mola’nın baş rolünde oynadığı Aydede sansürsüz izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 3.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Aydede izle adlı film sinemalar da 4.236.374 kişi tarafından beyaz perde karşısın da izlenerek oldukça beğenilmiştir.

 

Aydede tek parça izle

 

Aydede full hd izle adlı bu harika dram filminin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Rabia adındaki bir kadın babasının hastalandığını duyunca kocasını da kaybetmenin verdiği acı ile hemen köyüne babasının evine döner. Ablasının ve eniştesinin babalarına bakma olayını ret etmesine anlam veremeyen Rabia, büyük bir vefa göstererek çocuğu Kerem ile birlikte babasının yanında kalarak ona bakmaya karar verir. Kızının bu şekilde vefalı davranmasının ardından evi ve arsaları bu kıza bırakmaya karar verecek olan yaşlı adam, daha avukatına bu durumu söyleyemeden sabahı göremez ve rahmetli olur. Babasını kaybeden bu acılı kadın babasından kendisine kalan evde yaşamaya devam eder. Bu sıra da oğlu Kerem’in dedesinin ölümünden son derece etkilenmiş olması kadının oldukça canını sıkar. Sonun da bir bahane bulacak olan Rabia, oğluna dedesinin ölmediğini aksine çok iyi bir adam olduğundan dolayı Ay’a giderek orada Aydede olduğunu söyler. Annesinin bu söylediklerine inanan Kerem ise sonunda bisiklet ile Ay’a giden çocuğun romanını alır ve o çocuk gibi tıpkı bisiklet ile Ay’a uçma hayalleri kurar. Bu sıra da Rabia ise kendisine gelen bir mektup ile yine büyük bir şok yaşar. Hayatta iken bakıma muhtaç olan babasına bakmayan ablası ve onun paraya oldukça düşkün olan kocası miras davası açmışlar ve ev ile arsalardan bir kaç tanesini kazanmışlardır. Bir anda kendisini sokakta bulan bu kadın hem ablasının miras davası ile uğraşırken hem de aşık olduğu adamı uzaktan izlemenin acısını yaşamaktadır. Tüm bu dramatik olayları yaşarken oğluna bu durumu hissettirmemek için de büyük bir çaba sarf etmek zorunda kalacaktır.

 

Yeni yılımızın en güzel filmlerinden olan ve Ezgi Mola hayranları tarafından oldukça beğenilen Aydede tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Göç Yolu Elveda Balkanlar adlı filmi de sitemizden izleyebilirsiniz.

Yorum Yap "Aydede 2018 Sansürsüz izle – Yaşlı ve Genç insan Dram Filmleri"

Benzer Filmler