Sitemizde 57 Kategoride Toplam 648 Filme 2791 Yorum Yapılmış.

Avengers: Sonsuzluk Savaşı Türkçe – 2018 Filmleri

Film Bilgileri

Avengers: Sonsuzluk Savaşı Türkçe – 2018 Filmleri
720p

Avengers Sonsuzluk Savaşı izle, 28 Nisan 2018 tarihinde Türkiye’de gösterime girecektir. Yayınlandığı ilk tarihten bu yana Avengers serisi olarak insanların beğenisini kazanan Yenilmezler adlı film, Son serisi olan Yenilmezler 4 Sonsuzluk Savaşı Tek Parça izle ile karşınızda. Tüm eleştirmenler de ve sinema izleyicilerinden tam not alan film Türkiye’de 1.546.366 izlenme ile gişe rekorları kırmaya devam ediyor.

 

Yenilmezler son serisi izle

 

Filmin konusunda; Dünya’yı yok etmeye çalışan Thanos adında çok tehlikeli ve karanlık bir güç vardır. Tüm dünyayı karanlığa boğmak isteyen ve sadece kendi egemenliğinin hakim olmasını isteyen Thanos’a karşı tek başına karşı koyabilecek bir kahraman bulunmamaktadır. Daha önceden bir çok karanlık güç ile savaşmış olan Yenilmezler 4  izle üyesi olan kahramanları hepsi bu karanlık güç karşısında yeniden toplanma kararı alırlar. Bu arada uzayın koruyucuları da bu toplantıya katılarak Yenilmezler 4 Sonsuzluk Savaşı full izle üyesi kahramanlarının yanında olduklarını belli ederler.

 

Bu kahramanlar Thanos’a karşı güçlerini birleştirerek sadece dünyayı değil tüm evreni kapsayan tehtid karşısında başarılı olabilecekler midir? Tüm insanlığın cevabını merakla beklediği sorunun cevabına ilk siz ulaşmak istiyorsanız sitemizden Yenilmezler 4 Sonsuzluk savaşı Türkçe dublaj izle adlı filmi izleyebilirsiniz. Sitemizin popüler filmlerinden olan bir diğer benzer filmimiz sarışın bomba izle adlı sinema filmini de keyifle izleyebilirsiniz.

3 yorum bulunmaktadır: "Avengers: Sonsuzluk Savaşı Türkçe – 2018 Filmleri"
  1. Ayşe Kıran 30 Nisan 2018, 19:19

    Avengers Infinity War filmi harikaymış. Şaşkınlıkla izledim.

  2. Gayja 1 Mayıs 2018, 15:34

    harika film

  3. MerveFBbb 4 Mayıs 2018, 17:23

    Avengers;Sonsuzluk Savaşı Bu flimi izlicem. Kayıt ettim

Benzer Filmler