Sitemizde 57 Kategoride Toplam 775 Filme 2980 Yorum Yapılmış.

Avatar Türkçe Dublaj Full HD izle (2009)

Film Bilgileri

Avatar Türkçe Dublaj Full HD izle (2009)
720p

Dünyada en çok izlenen filmler arasında yer alan 2009 yılında vizyona giren ABD ve İngiltere ortak yapımı Avatar izlerken; macera, bilim kurgu ve aksiyona doyacaksınız. Eşsiz bir sinema teknolojisi kullanılan filmin yönetmenliğini ise Titanik, Yaratığın Dönüşü, Piranha 2 ve Terminatör gibi vizyona girdiği döneme damgasını vurmuş yapımların altında imzası olan dünyaca ünlü ödüllü yönetmen James Cameron üstlenmektedir. İmdb sitesinde 7.9 gibi yüksek bir puana layık görülen film, ülkemizde de 8.2 puan almayı başardı. 165 dakika süren filmi sitemizde; Avatar HD izleme seçeneği ile seyredebilirsiniz. Böyle güzel filmler izlemek beni gerçekten çok memnun ediyor.

 

Avatar-izle

 

Ülkemizde büyük bir hayran kitlesi oluşturan film; devasal bir bütçe ile çekilen fantastik filmler arasında göze çarpmaktadır. Bu büyük prodüksoyunun konusu ise şöyledir: İnsanlar tarafından keşfedilen yeni bir gezegen olan Pandora, eşine az rastlanan ve hiçbir gezegende olmayan çok değerli bir elementi barındırmaktadır. Bu değerli elementi ele geçirmek isteyen insanoğlu bu gezegeni keşfetmek isteyeceklerdir. Fakat bilmedikleri bir şey vardır. Pandora, sahipsiz bir gezegen değildir. Bu bol kaynakların olduğu gezegenin sahibi ise dev boyutlara ulaşan ve savaşçı güçlere sahip olan Na’vi adlı yaratıklardır. Bakalım insanoğlu bu yaratıklara tehdit oluşturmadan bu gezegeni fethedebilecekler midir? Bu harika filmi sitemizde; Avatar Türkçe dublaj izleme seçeneği ile bulabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Serinin ilk filmi olan Avatar, daha vizyona girdiği ilk günden büyük bir hayran kitlesi oluşturmayı başardı. Ayrıca sitemizde bu muhteşem serinin 2. devam filmi olan Avatar 2 filmini izleyeceğinizide duyurmak isteriz.

 

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de Avatar 3D full hd izleme avantajı ile vizyona giren film; size muhteşem görsel efektleri ile soluksuz dakikalar yaşatacak. Görsel efekt teknolojisini sinema sektörü ile ilk defa bütünleştiren bir film olan Avatar, bu konu da öncü bir film olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca sadece görüntü efektleri ile değil, verdiği mesaj ile de kendine hayran bıraktıran nadide bir yapım. İnsanın kendi maddi çıkarları uğruna neleri feda edebileceğini, doğayı hiçe sayan bir anlayışın neler doğurabileceğini etkili bir kurgu ile beyaz perdeye aktarıyor. Kesinlikle kaçırılmaması gereken bir yapım. HD Film izleme fırsatı bulabileceğiniz tek adres; filmrax.com keyifli seyirler diler.

3 yorum bulunmaktadır: "Avatar Türkçe Dublaj Full HD izle (2009)"
  1. selman 1 Temmuz 2015, 08:23

    Görsel efekle dolu muhteşem bir film mutlaka izlemelisiniz, filmrax bu konuda en iyi filmleri bizlerle buluşturmaya devam ettiği için filmrax’a teşekkür ederim.

  2. Furkan 2 Temmuz 2016, 15:24

    Çok güzel bir flim herkezin izlemeaini tavsiye ederim

  3. avatar_atakan1 10 Temmuz 2016, 22:53

    Bu avatarı kim yaptıysa bu gezegende yaşamıyor bence bu nasıl bir beyinki o avatar yaratıklarını süper ötesi harika mavi şeyler çok etklendim gelecek avatarın.

Benzer Filmler