Sitemizde 57 Kategoride Toplam 761 Filme 2967 Yorum Yapılmış.

Ateş Serbest izle 2016 suç filmleri full hd tek part

Film Bilgileri

Ateş Serbest izle 2016 suç filmleri full hd tek part
720p

6 Nisan 2017’de vizyona giren film aldığı ödüllerle adından sıkça söz ettirmeyi başardı. Yönetmenliğini Ben Wheatley’in yaptığı filmde Brie Larson, Armie Hammer, Cilian Murphy, Sam Riley, Noah Taylor, Patrick Bergin ve Mark Monero başrol oyuncuları arasında sayılabilir. Fire Fire izlerken siz de kahkaha, aksiyon ve gerilim dolu saatlere ortak olacaksınız. Kara mizahın başarılı örneklerinden gösterilen Fire Fire, tek mekanda geçiyor. Bu nedenle bazı yerlerde seyirciye sıkıntı verse de her yerde silahın olduğu bir ortamda güvenliğin olmayacağı net bir şekilde gözler önüne seriliyor. Aksiyon filmleriyle dalga geçerken gerilim ögelerini de beraberinde getiren Fire Fire Türkçe dublaj izleyerek her espriyi yakından takip edebilirsiniz. Oyuncu kadrosunun yanı sıra sürükleyici ve aksiyon dolu sahneleriyle de fark yaratan film bu türden hoşlananlar için güzel bir alternatif yaratıyor. İşlerin bir anda kızışması filmin temposunu da artırırken beklenmedik gelişmeler de hikayenin tuzu ve biberi oluyor.

 

 

ateş serbest full 720p izle

 

İngiliz sinemasının başarılı yönetmenleri arasında adı geçen Wheatley, kara mizah ve suç konulu filmlerde dünyanın en aranılan isimleri arasında yer alıyor. Boston’da geçen ve tipik karakterlerin yer aldığı suç komedisinin yapımcısı sinema sektörünün duayeni Martin Scorsese. Yazılmış kurnaz diyaloglar filmin farklılaşmasını sağlarken Fire Fire full hd izle seçeneği filme görsel anlamda da derinlik kazandırıyor. Retro kostümleriyle fark yaratan tiplemeler filmin ihtiyacı olan havayı fazlasıyla veriyor.

 

 

Tek mekanda geçen gerilimin yanı sıra aksiyon sahneleri ve kara mizaha yaptığı dokundurmalarla da eğlenceli sayılan Fire Fire izlerken pek çok hikayeyi anımsayacak ve bunların bir sentezini ekranda göreceksiniz. Birbirinden rol çalan eğlenceli karakterler eşliğinde bir çırpıda geçecek olan ilk yarı ve final bölümü, özel olarak seçilmiş müzikler eşliğinde farklı bir anlam kazanıyor.

 

1 yorum yapılmış "Ateş Serbest izle 2016 suç filmleri full hd tek part"
  1. barış 2 Mart 2018, 18:17

    Harika film olmuş dostlar tavsiye ederim herkese.

Benzer Filmler