Sitemizde 57 Kategoride Toplam 765 Filme 2971 Yorum Yapılmış.

Assassin’s Creed izle 2016 türkçe dublaj full hd

Film Bilgileri

Assassin’s Creed izle 2016 türkçe dublaj full hd
1080p

Son zamanlardaki bilim kurgu ve aksiyon sineması uyarlamaları içerisinde Assassin’s Creed izle filminin yeri gerçekten de çok daha farklı. Özellikle de yönetmen Justin Kurzel’in kadrajında şekil alan filmin sahip olduğu konu ve ortaya çıkardığı iş gerçekten de nitelikli anları da beraberinde getirecek türden. Her sahnesinin bir başka heyecanı da beraberinde getirdiği filmin ilk orjinal versiyonunun da dikkat çekici ögeleri beraberinde taşıdığını söylemek isteriz. Kaldı ki akıcı sahneler üzerinden şekil alan ve karakterlerin ruh hallerini de kesintisiz bir şekilde perdeye yansıtan ekip, sağlam senaryonun sahici kurgularıyla bütünleştirme meselesini iyi kotarmış. Bu da ortaya gerçekten de izlerken bir hayli etkili anların ard arda gelmesini çıkarıyor.

 

assassins-creed-izle

Assassin’s Creed izle

 

Assassin’s Creed Türkçe dublaj izle versiyonuyla da seyredebilme imkanı bulacağınız filmin konusu ise çok daha dikkat çekmektedir. Sıradan bir barmen olan Desmond, bir gün sebebini bilmediği biçimde kaçırılır. Kendisini kaçıran kişiler büyük bir şirkettir. Bu şirket Desmond’ u Animus adlı üst teknolojiye sahip bir makineye bağlamak isterler. Bu makine sayesinde Desmoınd pek çok süikastçi olan atalarının anılarına ulaşacak ve ona göre bir stratejik bir işlevsellikle ilerleme kaydedecektir.

 

Gerçekten de her anında farklı çıkarımları içerisinde bulunduran Assassin’s Creed 720p izleversiyonuyla sitemizden seyredebilirsiniz. Hepinize şimdiden iyi seyirler geçirmenizi dileriz. Lütfen film bitiminden sonra yorum yapmayı unutmayınız.

6 yorum bulunmaktadır: "Assassin’s Creed izle 2016 türkçe dublaj full hd"
 1. mrjgatzb 28 Aralık 2016, 23:04

  efsane geri dönüyor beyler, kaçırmamak lazım bu filmi …..

 2. mama 28 Aralık 2016, 23:04

  süper üstü şahane bir film, zaten bu karaktere hasta oluyorum, oyunlarını bile oynadım ve süper ötesi bu film, kaçırmayın

 3. Ömer 6 Şubat 2017, 14:09

  FİLM SÜPER ÖTESİ, ÇOK BEĞENDİM.

 4. aydın a 7 Şubat 2017, 14:23

  nasil bir karakter yaratmışlar bee, enfesti resmen. emeği geçenlere teşekkürler.

 5. Musti 14 Şubat 2017, 02:05

  Bu filmin karakterinin oyununu da oynadım süperdi resmen. Çok zevk aldım filminden de, tavsiye ederim.

 6. suat 21 Şubat 2017, 23:11

  kims kusura bakmasın ama bu filmi beğenmeyen filmden anlamıyordur. açık ve net.
  PIRT!

Benzer Filmler