Sitemizde 57 Kategoride Toplam 769 Filme 2976 Yorum Yapılmış.

Aşram 2018 Türkçe Dublaj izle – The Ashram Felaket Kitabı Filmleri

Film Bilgileri

Aşram 2018 Türkçe Dublaj izle – The Ashram Felaket Kitabı Filmleri
720p

2018 yılının en dramatik ve bilim kurgu filmlerinden olan Aşram Türkçe dublaj izle, vizyona girdikten sonra 18.347.367 insan tarafından yayınlandığı 16 ülke de toplam olarak izlenmiştir. Aşram 2018 izle filminin bütçesi Amerika’lı yapımcılar tarafından 8.000.000 dolar olarak açıklanmıştır.

 

Aşram tek part 1080p izle

 

Filmin konusuna gelecek olursak, Jamie adında bir adam kendi halinde yaşayan ve evinden işine, işinden evine giden bir insandır. Sevgilisi Mary ise aynı Jamie gibi sakin bir hayat sürmektedir. Evlilik hazırlıkları yapan bu iki aşık, düğün salonlarına kadar her şeyi hazırlamışlardır. Fakat bir gece kız arkadşaına ulaşamayan Jamie, evine gittiği zman evin darmadağın olduğnu ve kapının açık olduğunu görür. Bu durumda hemen polis karakoluna giden Jamie, kız arkadaşının kaçırıldığını öğrenir. Polislerin ellerinden geleni yapmalarına rağmen bir tek ip ucu bile bulamamaları Jamie’yi derinden etkiler. Kız arkadaşından kolay kolay vazgeçmeye niyeti olmayan bu cesur adam kendi çabaları ile bazı ip uçları bulmaya çalışır. Fakat bir gece eline geçen bir not ile kız arkadaşının Hindistan’da olduğunu öğrenir. Hazırlıklarını yaparak hemen Hindistan’a yolculuğa çıkar. Notun üzerindeki adrese gittiği zaman ise işim içinde Aşram tarikatının olduğunu öğrenir. Aşram full hd izle filminin asıl aksiyon sahneleri burada başlayacaktır. Kız arkadaşını ararken eline geçen bir güç kitabı ile tarikatı yok etmeye çalışacaktır. Bulduğu bu kitap kendisinin felaketi, kız arkadaşının ise kurtuluşu olacaktır.

 

Bilim kurgu filmleri arasında adeta çığır açan ve filmin çoğunluğunun Hindistan’da geçtiği Aşram tek parça izle filmi sitemize hd kalite de ve tek parça olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filmimize benzer bir film daha izlemek isterseniz Moontrap hedef dünya filmini de sitemizden izleyebilirsiniz.

Benzer Filmler