Sitemizde 57 Kategoride Toplam 709 Filme 2911 Yorum Yapılmış.

Asla Pes Etme Full HD Türkçe Dublaj izle

TEK PARÇA Sorun yaşıyorsanız alternatif olarak TEK PART seçeneklerini ya da PART 2 ve PART 3 seçeneğini de kullanabilirsiniz.
Sorun Bildir

Film Bilgileri

Asla Pes Etme Full HD Türkçe Dublaj izle
720p

Asla Pes Etme izlerken; dram, spor ve dövüşü bir arada bulacaksınız. Sitemizde Asla Pes Etme 1 Türkçe dublaj izleyebileceğiniz filmde aksiyonada doyacaksınız. Seyirci oylamasından 10 üzerinden 6.6 puan alan film, ülkemizde de izleyiciden 7.5 puan almayı başardı. Yönetmenliğini Göster Gününü 2, X-Force filmlerinden tanıdığımız başarılı yönetmen Jeff Wadlow üstlenmektedir.

 

Asla-Pes-Etme-izle

 

Asla Pes Etme 1 full hd izleyebileceğiniz filmde Jake adında yakışıklı bir gencin azim ve başarı dolu hikayesine tanık olacaksınız. Filmde Jake; okuduğu okuldan arkadaşı olan Baja adında güzel bir kıza aşık olur. Birgün Baja, kahramanımızı okul partisine davet edecektir. Fakat bu partide Jake’nin başına çok talihsiz bir olay gelecektir. Ryan adında başka bir gençle kavga eden Jake, bu kavgadan yenilen taraf olarak çıkacaktır. Ağır bir darbe ile dövüşü kaybeden kahramanımızın, bu olaydan sonra hayatı tamamen değişecektir. Arkadaşı Max tarafından dövüş sanatları dersine kaydolacak Jake’yi bundan sonra çok farklı bir hayat beklemektedir. Asla Pes Etme 720p tek parça izleyebileceğiniz filmde olayların kurgusal ilerleyişine hayran kalacaksınız.

 

Mükemmel dövüş sahneleri ve müthiş senaryosu ile sizi kendine hayran bırakacak süper bir film olan Asla Pes Etme 1 filmini kesinlikle seyretmelisiniz. Diğer ismi Never Back Down filmini izlerken; 112 dakika boyunca ekranlarınız başından ayrılmayacaksınız. Seyredenlere ders niteliğinde öğütler veren film, intikam güdüsünün insanı hangi boyutlara taşıyacağına şahitlik edeceksiniz. Macera dolu dövüş filmleri filmrax.com adresinde olmaya devam edecek.

1 yorum yapılmış "Asla Pes Etme Full HD Türkçe Dublaj izle"
  1. Mehmet Ali 25 Ekim 2015, 17:12

    dövüş filmlerine bayılıyorum arkadaş, asla pes etme filminde de bazı sahneler beni kopardı resmen. özellikle o iri yarı adamın darbeleri fenaydı, perfect bir film.

Benzer Filmler