Sitemizde 57 Kategoride Toplam 709 Filme 2911 Yorum Yapılmış.

Aşk ve Laleler 2017 Türkçe Dublaj İzle – Dramatik Film Full Hd

Film Bilgileri

Aşk ve Laleler 2017 Türkçe Dublaj İzle – Dramatik Film Full Hd
720p

Amerika Birleşik Devletleri tarafından yapılan ve konusunda bir kocayı aldatan kadının başına gelen olayların anlatıldığı Aşk ve Laleler Türkçe dublaj izle filmi sinemalar da 17.346.221 kez izlenmiştir. Bütçe olarak Amerika’lı yapımcılar bu filme güvendikleri için 10.000.000 dolar harcamışlardır. Aşk ve Laleler izle adlı film evli kadınları ve kocaları bilgilendirmek amacı ile yapılmıştır.

 

Aşk ve Laleler tek parça izle

 

Filmin konusuna kısaca değinecek olursak, Mary adındaki bir kadın, kocasını oldukça severek onunla evlenmiştir. Oldukça mutlu giden evlilik hayatları, aradan zaman geçtikçe monotonlaşmaya başlamış ve artık kocasından ilgi görmez hale gelmiştir. Kocasından eskisi kadar ilgi göremeyen bu kadın, kocası ile birlikte aynı yatakta bile kendisini yalnız hissetmektedir. Resim konusuna oldukça meraklı olan bu kadın, kendisini resim işlerine vermeye karar verir. Bir tane ressam ile anlaşan ve özel ders almaya karar veren kadın, ressam olan adamı gördükten sonra ona ilgi duymaya başlar. İlgi duymasının sebebi ise ressamın kendisi ile oldukça fazla ilgilenmesidir. Kocasından uzun zamandır bu şekilde ilgi görmeyen kadın şeytana uyarak ressam ile birlikte olur. Adam kadını oldukça mutlu ettiğinden dolayı Mary kocasından ayrılarak ressam ile evlenmeye karar verir. Bu durumu kabul eden ressam kadının kocasına boşanmak istediğini söylemesini bekler. Fakat bir gün işten evine erken dönen koca ressam ile karısını birlikte olurlarken yakalayınca akıllara gelmeyecek bir olay yapar. Karısının son derece pişman olduğunu görmesine rağmen ise göz dönmüş kocayı kararından döndürmek pek kolay olmayacaktır. Aşk ve Laleler full hd izle filminde kocanın akıllara gelmeyecek olayını öğrenmek istiyorsanız filmimizi sonuna kadar izlemeniz gerekmektedir. Bu bilgi amaçlı yapılan filmi tüm karı kocaların izlemesi önerilmektedir.

 

Dramatik bir öyküsü olan ve içerisinde aldatma konusu geçen Aşk ve Laleler 720p izle filmini hd kalite de ve tek parça olarak sitemizden izleyebilirsiniz. Aynı zaman da bu filme benzer başka bir dramatik bir film izlemek isteyenlere Uğur Böceği adlı filmi öneriyoruz. Herkese iyi seyirler.

6 yorum bulunmaktadır: "Aşk ve Laleler 2017 Türkçe Dublaj İzle – Dramatik Film Full Hd"
 1. akifustun85 14 Haziran 2018, 12:01

  Diğer yorumalara katılıyorum teşekkürler diğer filmleride bekliyoruz

 2. bugragulcanim 14 Haziran 2018, 12:02

  Hizmetinizi Övmede Kelimeler Kifayetsiz : ) Çok Teşekkürler
  Aşk ve Laleler filmede söylenecek söz yok izleyin

 3. ibrahimsirin71 15 Haziran 2018, 12:38

  siz bu işte çığır aşmıssınız hocam tebrikler elleriniz dert görmesinn 🙂

 4. selcukarici 15 Haziran 2018, 12:38

  olum siz mükemmelsiniz la admin adamsın site süper tebrik ederim

 5. BrcAkalay 16 Haziran 2018, 16:37

  Aşk ve Laleler Mükemmel ötesi bir film ile yine karşımıza çıkıyor film ekibi. Abartı ön planda olsa dahi film izleyiciyi kesinlikle boğmuyor ve sıkmıyor.

 6. ksea43 16 Haziran 2018, 16:37

  Bir film kendini 10 kez seyrettirir mi evet seyrettiriyor işte.

Benzer Filmler