Sitemizde 57 Kategoride Toplam 761 Filme 2967 Yorum Yapılmış.

Aşk ve Dostluk izle 2016 full hd

Film Bilgileri

Aşk ve Dostluk izle 2016 full hd
720p

Aşk ve Dostluk izle filmi başından sonuna romantizm ve drama yüklü bir film. 2016 Amerikan yapımı olan filmimiz sizi kendisine hayran bırakacak türden. Filmimizde; 1790’larda geçen Aşk ve Dostluk güzel dul Lady Susan Vernon’ın cilveleşmeleri hakkında sosyetede dolaşan söylentilerin eşinin ailesinin malikânesine kadar ulaşması etrafında dönen bir hikâye üzerine kurulmuştur. Olay bu hâle gelince kendisini ve sosyeteye yeni tanıtılmış olan gönülsüz kızı Frederica’yı güvence altına alacak bir eş kararı alır. Eşinin ailesinin malikânesinde geçici ikâmetlerini sürdürürken kızı Frederica ve elbette kendisi için çöpçatanlık yapmaya başlar.

 

aşk ve dostluk full izle

 

Filmin yönetmeni usta isim Whit Stillman. Bu başarılı filmin oyuncu kadrosudna ise Kate Beckinsale ,  Xavier Samuel ,  Stephen Fry ,  Chloë Sevigny ,  Jenn Murray gibi usta isimler yer alıyor. Filmimizin Imdb sitesi kullanıcılarından aldığı puan ise 6.5 gibi yüksek bir puan.

 

92 dakika süren filmimiz her açıdan siz sinemaseverlerin hoşuna gidecek bir film. Bu filmi sitemizde full hd kalitesinde izleyebilirsiniz.

Benzer Filmler