Sitemizde 57 Kategoride Toplam 648 Filme 2791 Yorum Yapılmış.

Arkadaşım Dahmer Full Hd Tek Parça izle

Film Bilgileri

Arkadaşım Dahmer Full Hd Tek Parça izle
720p

Çocuklara uygulanan şiddetlerin ilerleyen yaşlarında çocuklarında şiddete meyilli olmasına neden olmaktadır. Bu durum karşısında çocuklarımıza uyguladığımız her şiddet ileri de onların başlarının sık sık belaya girmesine neden olacaktır. Arkadaşım Dahmer izle adlı film de bu konu ele alınmaktır.

 

Arkadaşım Dahmer full hd izle

 

Dahmer adındaki bir çocuk, küçükken ailesindeki bireylerden yediği dayaklardan dolayı ve gördüğü şiddetlerden dolayı çok korkarak büyümüştür. Bu durumun etkilerini üzerinden atamayan Dahmer, lise yıllarına geldiği zaman tam bir şiddet bağımlısı olarak karşımıza çıkar. Bu şiddete meyilinden dolayı herkes ile kavga eden bu genç delikanlı başına olmadık belalar açacaktır. Dahmer’in bu durumuna oldukça üzülen en yakın arkadaşı ise ona yardımcı olmaya karar verir. Arkadaşım Dahmer full hd izle adlı filmde Dahmer’in arkadaşı büyük bir fedakarlık örneği göstererek ailesinin yanından ayrılır ve Dahmer’in yanına yerleşir. Onu belalardan kurtarmak için ise insan üstü bir güç sarf etmesi gerekecektir.

 

Arkadaşım Dahmer tek parça izle sinemalarda 65 milyon kere izlenerek rekor üstüne rekor kırmıştır. Bu dram filmini izlerken artık çocuklarınıza şiddet uygulamaktan vazgeçeceksiniz. Tesnota adlı filmimizi de sitemize ekledik. Dilerseniz onu da izleyebilirsiniz.

2 yorum bulunmaktadır: "Arkadaşım Dahmer Full Hd Tek Parça izle"
  1. caglasacin 27 Mayıs 2018, 17:32

    çok iyi bir film

  2. sansarselo_bey 27 Mayıs 2018, 17:33

    çok güzel film tavsiye ederim herkese arkadaşım dahmeri

Benzer Filmler