Sitemizde 57 Kategoride Toplam 775 Filme 2980 Yorum Yapılmış.

Arı Maya 2 Filmi 2018 Türkçe Dublaj izle – Böcek Baş Yapıtları

Film Bilgileri

Arı Maya 2 Filmi 2018 Türkçe Dublaj izle – Böcek Baş Yapıtları
720p

Küçük çocukların çizgi kahramanı olan Arı Maya’nın animasyon filminin 2. serisi olan Arı Maya 2 tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcılarının açıklamalarına göre 5.000.000 dolardır. Arı Maya 2 izle adlı film sinemalar da 2.436.189 kişi tarafından izlenerek büyük bir başarıya sahip olmuştur.

 

Arı Maya 2 2018 izle

 

Filmin konusundan sizlere kısaca bahsedecek olursak, oldukça sevimli olan küçük Arı Maya, ailesi ile birlikte yaşadığı kovanda yaramazlıklar yaparak hayatını sürdürmeye devam eder. Fakat kraliçe arı tarafından defalarca uyarılmasına rağmen yaramazlıklarına devam eden bu arı sonunda kovandan ayrılma kararı alır. Ormanın derinliklerine doğru uçan bu arı Ağustos Böceği ile sıkı bir arkadaşlık yapar. Ağustos Böceği Arı Maya’yı o kadar çok sevmiştir ki onu ormandaki bütün dostları ile tanıştırmaya karar verir. Kısa zamanda ormanda çok sevilen bir arı haline gelir. Fakat ailesinin de yaşamakta olduğu kovan eşek arıları tarafından saldırıya uğrar ve arıların yaşam sütlerini çalarlar. Bu durum karşısında oldukça güçsüz duruma düşen bal arıları, eşek arıları ile savaşmaya karar verirler. Fakat tüm eşek arılarının kendilerine karşı güç birleştirdiğini öğrendiklerinde kovanda bulunan küçük arı Mex’te kov andan ayrılarak ormana Maya’nın yanına gider. Maya’ya durumdan bahsettikten sonra ailesine ve kovandaki arkadaşlarına yardım etmeye karar veren Maya, ormandaki dostları ile vedalaşarak kovanına geri döner. Bu durum için sinmeyen ormandaki arkadaşları ise toplanarak bal arılarına yardım etme kararı alırlar. Eşek arıları büyük bir ordu ile kovana saldırırlar. Arkadaşları ile birlikte Eşek arılarına karşı koymaya çalışan Maya, kovan dışındaki büyük gürültü ile kendine gelir. Kovan dışına baktığında ise ormanda tanıştığı ne kadar arkadaşı var ise hepsi kovan dışında eşek arıları ile savaşmaya başlamıştır. Bu durumu gören kraliçe arı ise Maya ile bir kez daha gurur duyacaktır. Arı Maya 2 Türkçe dublaj izle filmini izlediğiniz zaman aslında ne kadar fazla dostunuz olursa o kadar güçlü olacağınıza inanacaksınız. İnsnalar içinde geçerli olan bu kavram daima hayatta ayakta kalmanıza yardımcı olacaktır.

 

İlk filmi 2014 yılında çıkan ve oldukça ilgi gören filmin 2. serisi olarak 2018 yılının Eylül ayında vizyona giren Arı Maya 2 full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Beyaz Diş adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

Benzer Filmler