Sitemizde 57 Kategoride Toplam 765 Filme 2971 Yorum Yapılmış.

Arabalar 3 izle – Car 3 full hd 2017 animasyon filmi

Film Bilgileri

Arabalar 3 izle – Car 3 full hd 2017 animasyon filmi
1080p

Arabalar 3 izle Çocuk büyük herkes tarafından bilinen ve sevilen Pixar’ın serisi olan Arabalar’ın 3. devam serisi olan Arabalar 3’te yönetmen olarak tekrar Brian Fee yer alıyor. Şimşek McQueen’in heyecan ve aksiyon dolu yeni maceralarını göreceğimiz bh filmde sevimli arabayı kendisinden çok daha genç ve daha hızlı arabalar tarafından bozguna uğratılmış bir şekilde karşımıza çıkıyor bu zor ve bir o kadar heyecanlı anları kaliteli izlemek için Arabalar 3 full hd izle yazıp bu keyfe varabilirsiniz.

 

 

 

Şimşek, pistlere yeniden geri dönme amacı içerisinde o günlerin hayalini kurup kenara itildiğine üzülürken bir anda #95’in işinin daha bitmediğini herkese göstermeye karar veriyor. Bu onun için elbette o kadar kolay olmuyor. Çünkü rakipleri hem çok hızlı hem çok güçlü hem de en az onun kadar inatçıdır. Neyse ki Bu işi tek başına yapamayacağını anlayıp yardım istemesi geç olmuyor. Diğer seriler içerisinde en çok rağbet gören bu filmi Türkçe izlemek için Arabalar 3 Türkçe dublaj izle yazıp bu fantastik mücadeleye tanıklık edebilirsiniz. Hem hevesli hem de genç yarış teknisyeni Cruz Ramirez’in bu konuda yardımına ihtiyaç duyuyor. Birlikte bu zorlukların üstesinden gelip gelemeyecekleri filmin en büyük soru işaretlerinden bir tanesidir. Bu sorunun cevabına kısa yoldan ulaşmak için Arabalar 3 izle yazıp hemen izlemeye başlayabilirsiniz.

 

 

 

Bu mücadeleyi Kazanmak için her şeyden önce bir plana sonrasında Hudson Hornet’in vermiş olduğu ilhama ve birkaç kurnaz numaraya ihtiyacı olan bu arabanın Piston Kupasının en büyük mücadelesinde boy göstermek için hazırlanışı bir diğer ismi ile Cars 3 yazarak izlemeye başlayabilir ve bu yenilgi ile başlayan ve büyük bir mücadele içeren filmi izleyebilirsiniz. Serinin 2. Filminden sonra tüm dikkatleri tekrar üzerine çeken bu seri ilk iki filme göre daha çok ilgi çekeceğe benziyor.

4 yorum bulunmaktadır: "Arabalar 3 izle – Car 3 full hd 2017 animasyon filmi"
 1. mesutozdemir1 23 Ocak 2018, 12:52

  Harika olmuş tekrardan izlerim.

 2. CumhurH 23 Ocak 2018, 12:52

  Ne kadar güzel olmuş süper film.

 3. MedyaekmekCom 24 Ocak 2018, 14:46

  Süper ötesi çok beğendim tekrar izlerim.

 4. bahattin 2 Mart 2018, 18:09

  Bayağı güzel film yapmışlar.Tebrik ederim.

Benzer Filmler