Sitemizde 57 Kategoride Toplam 769 Filme 2976 Yorum Yapılmış.

Aptallar Çetesi izle 2016 komedi filmleri full hd

Film Bilgileri

Aptallar Çetesi izle 2016 komedi filmleri full hd
720p

Aptallar Çetesi izle filmi 2016 yapımı bir Amerikan komedi filmi. Bu filmde; 1997 yılında Loomis Fargo & Company adlı nakit para taşıma şirketinde sürücü olarak görev yapan David Scott Ghannt (Zach Galifianakis), her gün milyonlarca lirayı zırhlı araçlarla oradan oraya taşıyan, sıradan bir hayat süren bir adamdır. Güzel iş arkadaşı Kelly Campbell (Kristen Wiig) dışında onu heyecanlandıran birşey yoktur. Günün birinde Kelly, David’i taşıdığı paraları çalmaya ikna eder. Fikir, Kelly’nin arkadaşı Steve Chambers’tan (Owen Wilson) çıkmıştır. Olanca zorluğuna rağmen David 17.3 milyon $ çalmayı başarır. Ancak arkadaşları tarafından ihanete uğrar, arkadaşları tüm parayı elinden aldıkları gibi David’i ortadan kaldırmak için peşine bir kiralık katil takarlar. David şimdi hem kanundan, hem kiralık katilden kaçacak, bir yandan da hain arkadaşlarına yaptıklarını ödetmek için her yolu deneyecektir.

 

aptallar çetesi full izle

Masterminds filminde tarihteki en büyük soygunlardan biri merkeze alınıyor. Filmin yönetmen koltuğudna oturan ism ise Jared Hess. Filmin oyuncu kadrosudna bulunan isimler ise Zach Galifianakis ,  Kristen Wiig ,  Owen Wilson ,  Kate McKinnon ,  Leslie Jones gibi isimler yer alıyor.

 

95 dakika süren filmimiz başından sonuna komedi ve aksiyon dolu bir yapım. Bu başarılı filmi sitemizde full hd olarak izleyebilirsiniz.

Benzer Filmler