Sitemizde 57 Kategoride Toplam 721 Filme 2927 Yorum Yapılmış.

Antep Fıstığı 2018 Sansürsüz izle – Dede Torun İlişkisi Konulu Film

Film Bilgileri

Antep Fıstığı 2018 Sansürsüz izle – Dede Torun İlişkisi Konulu Film
720p

Antep’li insanların hayatlarını konu alan ve deden kalan mirası alması için şartları yerine getirmek zorunda olan bir kızın ele alındığı Antep Fıstığı sansürsüz izle adlı filmin bütçesi 11.000.000 TL olarak yapımcıları tarafından açıklanmıştır. Antep Fıstığı izle adlı film sinemalar da 5.273.543 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Antep Fıstığı tek part izle

 

Filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmemiz gerekirse, uzun yıllar Antep’te yaşayan ve hayatının bir bölümğnde Almanya’ya giderek büyük paralar kazanan Mehmet, artık yaşı ilerlemiş ve hayatını torunlarına adamış bir dededir. Yaşadığı bir olay sonrasında torunların tamamını kaybeden bu acılı dede, kalan tek torunu olan Simge adlı torununa tüm mirasını bırakmaya karar verir. Son derece zengin olan ve neredeyse Antep’in yarısını satın alacak kadar parası olan ve Antep’teki tarlaların yarısına da sahip olan bu adamın bırakacağı miras ile torunu hayatının geri kalanını son derece rahat geçirebilecektir. Avukatlar tarafından dedesinin mirası kendisine bırakmak istediği haberini ileten dede, torununu en kısa zaman da Antep’e beklemektedir. Hayatın da hiç böyle bir şey düşünmeyen Simge ise, kendisine gelen bu haber sonrasında son derece mutlu olur. Babasından ve annesinden izin alarak hemen Antep’e giden Simge, burada dedesi ve babannesi tarafından son derece sıcak karşılanır. Yıllarca görüşmemelerine rağmen aralarındaki sıcak ilişki Simge’yi de son derece memnun eder. Miras işlemlerini tamamladıktan sonra dedesinin mirası kendisine vermek için bir şartı olduğunu öğrenir. Bu şartı ise, Simge’nin mirası alabilmesi için Antep’li bir adam ile evlenmesi gerektiğini söylemektedir. Aklında evlilik olmayan ve zaten bir erkek arkadaşı olan Simge, dedesine bu durumdan bahseder ve mirası almaktan vazgeçtiğini söyler. Fakat bir gün Antep’te bir kafede otururken Murat adında bir delikanlıyı gören Simge, bu adamdan oldukça etkilenir. Birbirlerinin telefon numaralarını alıp veren bu ikilinin arasında başlayan aşk ise Simge’nin mirası alabileceği bir durumun oluşmasına neden olur. Eski erkek arkadaşından ayrılan Simge ise, Murat ile hayatının yeni baharına başlamış olacaktır. Bu harika aşk filmini Antep Fıstığı tek parça izle adlı filmde izlerken komedş dolu sahneleri ile de hayatınız da unutamayacağınız bir film olacaktır.

 

Eski erkek arkadaşından ayrılarak Antep’li bir delikanlıya aşık olan ve dedesinin mirasını alan kızın hayat hikayesinin beyaz perdeye aktarıldığı Antep Fıstığı full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filmin benzeri olan Tavşan Peter adlı film de sitemize eklenmiştir. Herkese iyi seyirler.

1 yorum yapılmış "Antep Fıstığı 2018 Sansürsüz izle – Dede Torun İlişkisi Konulu Film"
  1. mavi_metal 12 Eylül 2018, 21:34

    Ben komedi filmi olarak Antep Fıstığı filmini öneriyorum. Bence kaçırmayın.

Benzer Filmler