Sitemizde 57 Kategoride Toplam 716 Filme 2922 Yorum Yapılmış.

Altitude izle 2017 full tek part

Film Bilgileri

Altitude izle 2017 full tek part
720p

Nisan 2017’de beyaz perde de gösterime giren Altitude filmi ABD yapımı olup gerilim ve aksiyonun bir arda bulunduğu bir filmdir. Filmin yönetmenliğini Alex Merkin üstlenmiş, senaryosunu Tyler W. Konney, Jesse Mittelstadt ve Richard Switzer yazmıştır. Sık görülen film bir hikayesi olmasına rağmen oyunculuklarla kendini diğerlerinden farklılaştırmış bir filmdir, denilebilir. Gerilim ve aksiyon filmlerini sevenler için Altitude izlemek onlara büyük bir heyecan verecektir.

 

 

Film bir FBI ajanının bindiği uçağın hırsızlar tarafından kaçırılmasıyla uçaktaki insanları korumak için yaptığı planlar anlatılmaktadır. Bir kadın FBI ajanı olan Grecthen Blair bir görev üzerine Washington’a gitmesi gerekmektedir. Uçak biletini alan Blair bir yolcunun yanına oturur. Blair yanındaki yolcunun hareketlerinden endişeli ve korku dolu olduğunu görmektedir. Yanındaki yolcu ile muhabbet ederek durumunu anlamaya çalışan Blair yolcunun söyledikleri ile şoka uğramıştır. Yolcu onun FBI ajanı olduğunu öğrenince ona bir teklifte bulunmuştur. Yolcu uçağın kaçırılacağını bunun az sonra olacağını iddia etmektedir. Ayrıca onu bu uçaktan kurtarma şartıyla Blair’e belli bir para teklif etmiştir. Blair önce yolcunun bunları kafasından uydurduğunu düşünse de bir den uçaktan anons gelir. Uçak bir hırsız grup tarafından kaçırılmıştır. Film yeni gösterime girdiği için Türkçe dublajı bulunmamaktadır. Belli bir zaman sonra Altutite Türkçe dublaj izlenebilecektir.

 

 

altitude full hd tek part izle

 

 

Bu anonstan sonra yolcuya inanan Blair kendisinin ajan olduğunu belli etmeden bir şeyler apmak zorundadır. Nitekim uçağı kaçıran insanlar uçakta ganimet aramaktadır. Uçağın altını üstünü getirmişlerdir. Ancak hala aramaya devam etmektedirler. Blair, uçaktaki yolcuları kurtarmak için bakalım neler yapacak? Uçaktaki yolcuları kurtarabilecek mi? Meraklandıysanız Altutite full hd izleyebilirsiniz.

 

 

Uzun metrajlı olan bu gerilim ve aksiyon dolu filmi Türkiye de Türkçe alt yazılı olarak film sitelerinde Altitude izlemek mümkündür.

1 yorum yapılmış "Altitude izle 2017 full tek part"
  1. bektaş 2 Mart 2018, 18:15

    İzlemeye bayıldım çok hoşuma gitti bu film.

Benzer Filmler