Sitemizde 57 Kategoride Toplam 721 Filme 2927 Yorum Yapılmış.

Alita Savaş Meleği Türkçe Dublaj izle – 2018 Amerikan Kanada Filmleri

Film Bilgileri

Alita Savaş Meleği Türkçe Dublaj izle – 2018 Amerikan Kanada Filmleri
720p

Zenginlerin daha zengin olduğu ve fakirleri ezmeye çalıştıkları düzene baş kaldıran bir kızın hayat hikayesinin ele alındığı Alita Savaş Meleği tek parça izle adlı filmin bütçesi 9.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Yapımcıların diğer açıklamalarına göre Alita Savaş Meleği izle adlı film sinemalar da 1.658.379 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Alita Savaş Meleği tek part izle

 

Alita Savaş Meleği Türkçe dublaj izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmek istiyorum. Dünya her zaman olduğu gibi asil ve zenginler, Fakir ve serseriler olarak ikiye ayrılmıştır. Alita kim olduğunu nereden geldiğini bilmez ancak onu evlatlık alan zengin bir aile tarafından güzel bir şekilde yetiştirilir. Alita’yı yanına alıp büyüten genç doktor Ido Alita’nın çok büyük bir özelliğini farkeder. Alita’nın ruhu ve kalbi geçmişe dayanan savaşçı bir kadının ruhudur. Ancak Ido, Alita’yı gizemli geçmişinden korumak için çok çabalar. Onun zarar görmesinden çok korkuyordur. Eğer geçmişte ki ruhuyla yüzleşmek zorunda kalırsa büyük bir şekilde zarar görecektir. Alita’nın okulda tanıştığı ancak fakir ve serseri grubundan olan Hugo Alita’ya çok iyi davranır. Araların da çok büyük farkları olduğu için gizli gizli görüşmek zounda kalırlar. Zenginler asla fakirler ile iltibat kurmamalıdır. Alita böyle düşünmeyerek Hugo ile olan arkadaşlığını devam ettirir. Hugo, Alita’daki farklılıkları görür ve onu geçmişe götürmek ister. Hugo Alita’nın geçmişteki anılarını tetiklemek için çabalar. Alita’nın gücü bu kasabada ki erkekler de bile olmayan güçlerdendir. Ona doğuştan beri gelen bu yetenek onun bunu uzun zamandır farketmeyip Hugo sayesinde farketmesi ile başlar herşey. Eşi benzeri görülmemiş dövüş yeteneklerine sahip olan Alita geçmişine dair bir iz bulur ve bunu araştırarak öğrenmeye çalışır. Doktor Ido Alita’nın geçmişini biliyordur ancak ona bunları anlatmak istemiyordur. Alita geçmişinde ki olayları araştırırken şehri yöneten tehlikeli ve yozlaşmış güçler Alita’nın peşine düşer. Tehlikeli insanlarla karşı karşıya gelip onlarla dövüşmek zorunda kalan Alita bir çok şey için çabalamak zorundadır. Çünkü ailesi, en yakın arkadaşı Hugo ve şehri kurtarmak için bu insanlara galip gelmek zorundadır. Alita bütün bu savaşları meydana getirirken aynı zamanda ona verilen ruhun geçmişteki bir savaş meleği olduğunu öğrenir.

 

Fakirlerin baş kaldırması ile zenginlerle yaşanan savaşı konu alan Alita Savaş Meleği full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca bu filmin bir benzeri olan Deliler adlı savaş filmini de sitemize ekledik. Keyifle izleyebilirsiniz.

2 yorum bulunmaktadır: "Alita Savaş Meleği Türkçe Dublaj izle – 2018 Amerikan Kanada Filmleri"
  1. HistCotidianas 23 Ağustos 2018, 16:23

    Bizimkiler neden Alita Savaş Meleği gibi filmler yapamıyorlar. Bence daha çok destek gömeli yapımcılarımız

  2. Alita_Tenshi 23 Ağustos 2018, 17:04

    Alita Savaş Meleği filminden sonra filmlere bakış açım değişti. Herkesi tebrik ediyorum.

Benzer Filmler