Sitemizde 57 Kategoride Toplam 765 Filme 2971 Yorum Yapılmış.

Ali ve Nino izle 2016 full hd tek part

Film Bilgileri

Ali ve Nino izle 2016 full hd tek part
720p

Ali ve Nino izle filmi 2016 İngiltere yapımı bir dram ve romantik film. Filmimiz de; 20. yüzyılın başında farklı kültürler için bir kaynaşma noktası olan Azerbaycan’ın petrol zengini kozmopolit başkenti Bakü’de yaşayan Ali Khan, savaşçı atalarının çöl aşkını taşıyan Müslüman bir genç. Nino Kipiani ise sofistike Avrupa kültürüne sahip Hristiyan Gürcü bir kızdır. Ali ve Nino birbirlerine çocukluktan beri aşıklardır ve Ali kültürel farklılıklarına rağmen Nino ile evlenmeye kararlıdır ama aşmaları gereken tek engel farklı dinlerden gelmeleri ve ailelerinin rızası değildir. 1. Dünya Savaşı patlak verir ve Bakü’deki petrol Rusya’nın gücü ele geçirmek için odağı haline gelir. Savaş ilerledikçe ve yönetim el değiştirince Ali ve Nino kendilerini Azerbaycan’ın bağımsızlık savaşı içerisinde bulurlar.

 

Ali ve Nino türkçe dublaj izle filminin oyuncu kadrosunda bulunan isimler ise Maria Valverde ,  Adam Bakri ,  Mandy Patinkin ,  Connie Nielsen ,  Halit Ergenç gibi usta isimler. Filmin yönetmeni ise Asif Kapadia gibi usta bir isim. Filmin Imdb puanı ise 8.3 olarak dikkat çekiyor.

 

100 dakika süren filmimiz bu senenin çarpıcı ve akıdla kalıcı filmlerinden biri. Bu filmi sitemizde full hd olarak izleyebilirsiniz.

2 yorum bulunmaktadır: "Ali ve Nino izle 2016 full hd tek part"
  1. Hido 6 Mayıs 2017, 14:11

    film gozel film ola biler. ancaq Azerbaycan Demokratik Respublikasinin qurulusunnan soz edibde Memmed Emin Resulzadeden bir kelme bele etmemek ayib olmus.. heyf.. gozler onu axtardi film boyu..

  2. Melisa 26 Şubat 2018, 01:06

    Ali Azerbaycanlı mıymış?

Benzer Filmler