Sitemizde 57 Kategoride Toplam 775 Filme 2980 Yorum Yapılmış.

Alfa Kurt 2018 Türkçe Dublaj izle – Kurt ve Adamın Dostluk Filmleri

Film Bilgileri

Alfa Kurt 2018 Türkçe Dublaj izle – Kurt ve Adamın Dostluk Filmleri
720p

20 Bin yıl öncesindeki insanların hayatlarını konu alan ve kabileler halinde nasıl avlandıklarını işleyen Alfa Kurt Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi 9.000.000 dolar olarak yapımcıları tarafından açıklanmıştır. Alfa Kurt izle filminin sinemalar da izlenme sayısı 8.273.893 kişi olarak bildirilmiş ve beklenenin oldukça üzerinde bir ilgi görmüştür.

 

Alfa Kurt full hd izle

 

Filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmemiz gerekirse, dünyanın milattan sonra 12. yılında yaşayan Alfa adındaki bir genç, kabile büyükleri ile takılmaya başladıktan sonra avlara da götürülmek ister. Kendisini bazı testlere sokan kabile büyüklerini ikna eden Alfa, artık onlar ile birlikte çetin ve dondurucu kış şartları gelmeden avlanmaya çıkabilecektir. Ailesine bu sebepten dolayı daha çok yemek payı düşeceğinden dolayı oldukça mutlu olan genç hemen kendisine mızrak ve bir adet kalkan ayarlar. Avlanma zamanı geldiğinde ise heyecandan uyuyamayan Alfa, sonunda kabile büyükleri ile ilk avlanma sezonunda yola çıkar. Yolculuk esnasında bir çok tehlike atlatan bu ortaçağ insanları beklenmedik bir saldırıya maruz kalırlar. Kurtların ani saldırısını zar zor ber taraf ederler fakat Alfa oldukça ciddi şekilde yaralanmış ve bayılmıştır. Alfa’nın öldüğünü zanneden kabile büyükleri onu orada bırakarak ayrılırlar. Bir kaç saat sonra kendisine gelen Alfa, etrafında kimse olmadığını görünce yalnız ölüme terk edildiğini anlar. Bu duruma oldukça bozulan Alfa, hayatta kalıp kabileye dönerek bu durumu anlatmak ve yapılanın yanlış olduğunu kabile büyüklerine iletmek ister. Bu sıra da sürüsünden ayrılmış olan bir kurt ile karşılaşan Alfa, onu da yanına alarak uzun bir yolculuğa çıkacaklardır. Beraber geçirdikleri zaman zarfı içerisinde birbirlerine güvenmeyi ve saygı duymayı öğrenen bu kurt ile insanın tek bir amacı vardır. Öldürücü soğuklar gelmeden ikisi de ailesine ve kabilesine kavuşmak ister. Alfa Kurt tek parça izle adlı filmde işlenen konunun millattan sonraki ilk yıllarında insanların ne kadar zor bir hayat sürdüklerini konu almaktadır.

 

2017 yılında vizyona girmesi beklenen bu film, bazı sorunlarından dolayı 2018 yılında vizyona girmiştir. Alfa Kurt full hd izle adlı filmi bizler de sitemize hd kalite de ve 720p olarak sizler için eklemiş bulunmaktayız. Ayrıca bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Edepsiz Kuklalar adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

Benzer Filmler