Sitemizde 57 Kategoride Toplam 709 Filme 2911 Yorum Yapılmış.

Akıl Defteri Türkçe Dublaj izle (2000)

Film Bilgileri

Akıl Defteri Türkçe Dublaj izle (2000)
720p

Kült bir yapımla tekrar karşınızdayız. 2000 yılında vizyona giren Akıl Defteri filmi izleyiciden tam not almayı başaran nadide eserler arasında yer alıyor. Türkiye’de 2001 yılında seyirciyle buluşan film, sizi 115 dakika boyunca gerilim ve gizemin doruklarına çıkaracak. İmdb ve sinemalar puanı 10 üzerinden 8.5 olan filmin yönetmenliğini ise Başlangıç, Prestij, Kara Şövalye, Yıldızlararası, Çelik Adam ve Batman gibi sinema şaheserlerinin altına imzasını atmış ünlü yönetmen Christopher Nolan yer almaktadır. Başrollerinde ise Guy Pearce, Joe Pantoliano, Carrie-Anne Moss gibi isimleri görmekteyiz.

 

Memento-izle

 

Beyaz perdenin dahi ismi bu sefer farklı bir senaryo ile karşımıza çıkıyor. Memento izleyiciden hem senaryosu hem de kurgusu ile tam not almayı başaran yapımlar arasında da bulunmaktadır. Filmde Leonard, çok zengin ve lüks içinde yaşayan bir iş adamıdır. Her türlü imkanı ve her türlü maddi durumu olmasına rağmen Leonard, pahalı oteller yerine daha mütavazi ve ucuz otellerde kalmayı tercih eden biridir. Nitekim bu ilginç davranışının altında başka bir neden yatmaktadır. Çünkü Leonard, bu mütavazi hayatı eşinin katilini bulmak için yaşamaktadır. Tek amacı yıllar önce eşine tecavüz ederek öldüren ve polisin çabalarına rağmen bulamadığı azılı katili bulmaktır. Fakat Leonard’ın başında başka bir dert daha vardır. O da kendisinin unutkanlık hastalığının olmasıdır. Bir anda her şeyi unutan ve hiçbir şey hatırlayamayan Leonard, bakalım bu hastalığının verdiği dezavantajla eşinin intikamını alabilecek midir? Akıl Defteri full izleme ve Akıl Defteri HD izleme seçenekleri ile de sitemizde bulabileceğiniz bu filmi seyretmeyen çok şey kaybeder.

 

Her insanın ölmeden önce mutlaka seyretmesi gereken filmler arasında olan Akıl Defteri Türkçe Dublaj izleme olanağınada sahipsiniz. Seyrettikten sonra kesinlikle koleksiyonunuzun arasına koyabileceğiniz bir başyapıt. Daha fazla zaman kaybetmeden bu muhteşem filmi sitemizde full hd 720p kalitesinde tek parça veya partlı VK şeklinde izleyebilirsiniz. Mutlu seyirler.

3 yorum bulunmaktadır: "Akıl Defteri Türkçe Dublaj izle (2000)"
  1. talha 23 Haziran 2015, 18:15

    Kesinlikle harika bir film.Izlemeniz dilegiyle

  2. deniz kızı 30 Aralık 2015, 17:45

    Aklımı peynir ekmekle yiyeceğim bu nasıl bir filmi insanı hangi moda sokuyor.

  3. Hacer 1 Haziran 2016, 23:06

    Müthiş bi filmm kesinlikle izlemeye değer ???

Benzer Filmler