Sitemizde 57 Kategoride Toplam 648 Filme 2791 Yorum Yapılmış.

Aile Kanı Türkçe Dublaj 2018 Sinema Filmi izle

Film Bilgileri

Aile Kanı Türkçe Dublaj 2018 Sinema Filmi izle
720p

2018 yılında gösterime giren ve bir aile dramının konu alındığı ve ardı ardına korkunç olayların yaşanacağı Aile Kanı, bilinen korku türlerinden oldukça farklı bir korku filmi olarak karşımıza çıkmaktadır. Son zamanlarda korku filmlerinin konusunun hep öteki alem olduğunu hesaba katarsak bu film sizlerinde oldukça ilgisini çekebilir.

 

Aile Kanı korku filmi 2018 izle

 

Filmin konusunda; kocasından uzun yıllar önce ayrılmış olan bir anne psikolojik sorunlar yaşamaktadır. Bu sorunlardan dolayı tamamen uyuşturucu bataklığına düşen bu kadın, her ne kadar bu durumdan kurtulmak istese de bir türlü başaramaz. Fakat bir gün aile bağlarının kopmak üzere olduğunu fark edince bir anda tüm bu alışkanlıklarından vazgeçer ve hemen yaşadığı şehirden ayrılarak çok uzak bir yer de ev tutar. Buraya çocukları ile birlikte gelen ve her şeyden vazgeçen bu kadının tek amacı aile bağlarını ayakta tutmaktır. Yeni taşındıkları yerden her şey yolunda giderken birden korkunç olaylar olmaya başlar. Taşındıkları evde gizemli olayların yaşanmaya başlaması kadını korkutmuştur. Bu durumu araştırmaya karar veren kadın ise bir anda kendisini ve ailesini tüm tehlikeli ve gizemli olayların içerisinde bulacaktır. Aile Kanı 2018 full hd izle filmini izlerken korkudan yerinizde duramayacak ve tuvalete tek başınıza gidemeyeceksiniz.

 

Aile Kanı Türkçe dublaj izle adlı film ülkemizden yayınlandıktan hemen sonra çok fazla korku senaryoları içerdiğinden dolayı sinemalardan hemen kaldırılmıştır. Korku senaryolarını kaçırmak istemiyorsanız web sitemizden bu filmi izleyebilirsiniz. 2018 yılının bir diğer korku filmi olan ruhlar bölgesi 4 son anahtar adlı baş yapıtı da sitemizde bulabilirsiniz.

2 yorum bulunmaktadır: "Aile Kanı Türkçe Dublaj 2018 Sinema Filmi izle"
  1. Deniz aygun 6 Mayıs 2018, 12:06

    bu filmin adını görünce aşiretlerimiz aklıma geliyor. ne alaka bilemedim 😀 ama özellikle izledim ve dehşet verici bir film olduğunu gördüm. Aile Kanı önemli aga. izlemelisin.

  2. kalyoncuolu 8 Mayıs 2018, 17:37

    Bence korku filmi olarak bizim Türklerden daha iyi yapmışlar. Helal olsun vallahi.

Benzer Filmler