Sitemizde 57 Kategoride Toplam 761 Filme 2967 Yorum Yapılmış.

Aile Babası izle 2016 tek part 720p

Film Bilgileri

Aile Babası izle 2016 tek part 720p
720p

Ailecek izlenebilecek, dram türünde yapılmış kaliteli bir film olan Aile Babası (A Family Man), Kanada yapımı bir filmdir. Toplam 108 dakika süren bu film, orta yaşlardaki bir adamın hayatında yaptığı değişiklikler ile kazandığı tecrübeyi anlatmaktadır. Filmin yönetmen koltuğundaki isim ise Kötü Talih, Kurban gibi filmlerin başarılı yönetmeni Mark Williams’dır. IMDB değerlendirmesine göre, 10 puan üzerinden 6.8 puan alan Aile Babası full hd izle filminin senaryosunu, adını The Accountant ve The Judge gibi filmlerden sıkça duyduğumuz Bill Dubuque yazmıştır. Bill Dubuque aynı zamanda filmin yapımcılığını da üstlenmiştir. Filmin oyuncularını incelediğimizde, kaliteli oyuncular göze çarpmaktadır. 300 Spartalı ve Kod Adı: Olympus filmlerinin yıldız oyuncusu Gerard Butler ile Örümcek Adam, Çin Seddi gibi filmlerin tecrübeli ismi Willem Dafoe filmin yıldız oyuncuları arasında yer almaktadır. Aile Babası izle filminin diğer oyuncuları ise Gretchen Mol, Alfred Molina ve Dustin Milligan olarak karşımıza çıkıyor.

 

aile babası tek part full izle

 

 

Drama türündeki filmler arasında adını duyuran Aile Babası filminin konusunu ise bir adamın hayat hikâyesi oluşturmaktadır. Aile Babası Türkçe dublaj izle filminde Dane Jensen, bir yetenek avcısıdır. Patronu emekliye ayrılınca O’nun yerine geçmeyi planlayan Dane Jensen’ın şirket içinde dişli bir rakibi vardır. Chicago’da büyük bir şirkette müdür olarak çalışan Dane Jensen, işindeki en büyük rakibiyle sürekli mücadele halindedir. Bu mücadelede kariyer amaçları ile aile ihtiyaçları çakışınca Dane Jensen, zor bir seçim yapmak zorunda kalır.

 

 

Aile Babası filmi, iş hayatında sürekli mücadele eden, üst mevkileri hedefleyen bir adamın, ailesi ile ilişkilerini aksatmasını konu almış bir film olarak karşımıza çıkıyor. A Family Man izle filmi, aile ve iş hayatı arasında sıkışan bir adamı anlatıyor. Ayrıca bu film; daha önce yine aynı adla yayınlanan, bir başka filmle aynı konuyu işlemektedir.

 

1 yorum yapılmış "Aile Babası izle 2016 tek part 720p"
  1. musa 2 Mart 2018, 18:19

    harika film çok güzel olmuş.

Benzer Filmler