Sitemizde 57 Kategoride Toplam 765 Filme 2971 Yorum Yapılmış.

Açlık Oyunları – The Hunger Games HD Full izle

Film Bilgileri

Açlık Oyunları – The Hunger Games HD Full izle
720p

İlk vizyona girdiği tarih 2012 yılı olan Açlık Oyunları izleyicinin adından sıkça bahsettiği ve milyonları peşinden sürükleyen sağlam bir yapım olarak dikkat çekmekte. Ülkemizde 23 Mart 2012 tarihinde vizyona giren filmin imdb puanı ise 10 üzerinden 7.3’tür. Aksiyon, bilim kurgu ve macerayı işleyen filmin yönetmenliğini ise Zafer Yolu, Yaşamın Renkleri gibi filmlerden tanıdığımız Gary Ross üstlenmektedir. Oyuncu kadrosunda ise sansasyonel güzel Jennifer Lawrence ve ona eşlik eden Stanley Tucci, Willow Shields, Wes Bentley yer almaktadır. The Hunger Games izlemek isteyenler bu tempolu maceraya eşlik etmeliler.

 

The-Hunger-Games-izle

 

Romandan uyarlanan filmler arasında olan ve beyaz perdeye aktarılan Açlık Oyunları hd izleyebilir ve aynı zamanda serinin 2. filmi olan Açlık Oyunları 2 izleyebilirsiniz. Konu olarak ise film şöyledir: Amerikanın kuzeyinde yer alan doğal bir bölgede Panem adı verilen bir ulus yaşamını sürdürmektedir. Başkentinin Capitol olduğu bu bölge 12 farklı mıntıkaya ayrılarak idare edilmektedir. Bu bölgede yaşayan insanların her yıl yenisi düzenlenen Açlık Oyunları yarışmasına katılması zorunludur. Bu yarışma için her bölgeden 1 kız ve 1 erkek olmak üzere iki kişi gönderilmektedir. Bu kız ve erkek gruplarının yaşları ise 12 ile 18 yaşları arasında değişmektedir. Televizyon programlarından da canlı yayınlanan bu yarışmada kıyasıya mücadele ve gerilim yaşanmaktadır.

 

Altyazılı seyretmek istemeyenler için Açlık Oyunları Türkçe dublaj izleme seçeneği ile sitemize eklenen filmi gönül rahatlığı ile hiç sıkılmadan tadını çıkarabilirsiniz. Romanda geçen kurguya sadık kalan yönetmenimiz sinemada teknolojinin verdiği nimetleride kullanarak harika bir yapıma imza atmayı başarmış. Bu güzel seriyi Açlık Oyunları full izleyebilirsiniz. Ayrıca Hunger Games 2 filminin devamı niteliğinde olan Açlık Oyunları 3 izleyici ile en kısa zamanda buluşturacağımızı da belirtmek isteriz.

1 yorum yapılmış "Açlık Oyunları – The Hunger Games HD Full izle"
  1. hatice 25 Ekim 2015, 16:53

    hunger games serisinin en iyi filmi açlık oyunları filmi. birincisi gibi başka film yok sinema sektöründe

Benzer Filmler