Sitemizde 57 Kategoride Toplam 761 Filme 2967 Yorum Yapılmış.

Açlık Oyunları 3 – Hunger Games 3 Türkçe Dublaj Full HD izle

Film Bilgileri

Açlık Oyunları 3 – Hunger Games 3 Türkçe Dublaj Full HD izle
720p

Açlık Oyunları serisini hepiniz bilirsiniz. Romanlardan beyazperdeye uyarlanan ve aksiyon, dram ve macera türündeki gerilim filmi Hunger Games 3 şimdi sitemizde. 125 dakika süren ve Francis Lawrence isimli yönetmenin yönettiği kaliteli bir film sizleri bekliyor olacak. Serinin ilk iki filminde hem aşk hem de gerilim dolu bir macera konusu vardı. Bu filmde de hemen hemen aynı ilerleyen bir senaryo ama macera yönünden daha başarılı çekimler görüyoruz. Alaycı Kuş Bölüm 1 olarak da vizyona giren Açlık Oyunları 3 izlemek isteyen herkesle tek parça hızlı video partları ile burada buluşuyor.

 

hunger games 3 izle

 

Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson, Taşıyıcı 3 ve Prison Break dizisindeki T-Bag rolüyle tanıdığımız Robert Knepper, Julianne Moore, Elizabeth Banks gibi isimler Hunger Games 3 Mockingjay Part 1 filminde karşımıza çıkıyor. En son iCloud faciası ile ününe ün katmayı başaran skandal oyuncu Lawrance üçlemenin sondan bir önceki filminde bakalım nasıl bir oyunculuk sergiliyor? Açlık oyunları 1 izleme filmindeki başarısını diğer filmlerde de sürdüren güzel oyuncuyu tebrik ediyorum.

Açlık Oyunları 3 Türkçe dublaj izle filminin konusuna biraz göz atmak ister misiniz? Artık Açlık Oyunları denen katliam oyununa bir son vermeyi başaran Katniss şimdi ise sakin bir hayata geri dönmüştür. Ama aslında yapması gereken tek bir şey kalmıştır. O da takım arkadaşı Peeta’yı kurtarmak. Asıl macera şimdi başlayacaktır. 13. Bölge değil, geri kalan tüm gezegen de Katniss ve onun yeteneklerine güvenmektedir. Artık büyük bir yükü sırtlayan Katniss’i heyecan verici maceralar bekleyecektir. Sonunda kim galip gelecektir? Bunu izledikten sonra göreceğiz.

 

Açlık Oyunları 3 full hd izlemek isteyenler için indirmeden tek parça 720p videolar ile filmrax sitemize eklenmiştir. Maceranın ve gerilim dozunun bir saniye bile düşmediği bu güzel filmden sonra Hunger Games 4 ismiyle vizyona girecek olan Açlık Oyunları 4 filmini de sitemize ekleyeceğiz. Umarız bu filmi çok beğenirsiniz.

2 yorum bulunmaktadır: "Açlık Oyunları 3 – Hunger Games 3 Türkçe Dublaj Full HD izle"
  1. sda 5 Kasım 2015, 13:38

    güzel film

  2. walker 13 Şubat 2016, 21:17

    film güzel …

Benzer Filmler