Sitemizde 57 Kategoride Toplam 775 Filme 2980 Yorum Yapılmış.

Acayip Güzelim 2018 Türkçe Dublaj izle – Amerikan Romantizm Filmleri

Film Bilgileri

Acayip Güzelim 2018 Türkçe Dublaj izle – Amerikan Romantizm Filmleri
720p

Bir kadının kafasına darbe aldıktan sonra hayatının baştan sona nasıl değiştiğini beyaz perdeye aktaran Acayip Güzelim tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 8.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Acayip Güzelim izle adlı film sinemalar da 2.753.664 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Acayip Güzelim 2018 full izle

 

Acayip Güzelim Türkçe dublaj izle adlı bu harika komedi filminin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Renee Barrett adındaki bir kadın oldukça güzel bir işe, çok iyi niyetli ve tertemiz arkadaş çevresine ve herkesin hayalini kurduğu çok güzel bir eve sahip olmasına rağmen çok mutsuz bir kadındır. Bu kadının mutsuz olmasının tek nedeni ise, hayatta hiç bir zaman öz güven sahibi olamamış olmasıdır. Öz güven eksikliğinden dolayı hayatına hiç bir erkek alamayan bu kadın, aşkın ne kadar güzel bir duygu olduğunu platonik olarak bile yaşamamış bir insandır. Arkadaşlarının çok güzel ve başarılı bir kadınsın demesine rağmen onların hiç birini dinlemeyen Renee Barrett, aynaya baktığı zaman çok tipsiz bir kadın gördüğünü söylemektedir. Hayatı bu kadar öz güvensiz bir şekilde yaşarken başına gelen bir kaza sonrasın da bu kadının hayatı tamamen değişecektir. Yolda yürürken kafasına düşen bir tuğla sonrasın da hafızasını kısa süreli kaybeden Renee Barrett, arkadaşlarının yardımı ve doktorların tüm çabaları sayesinde eski hafızasını kazanır. Fakat kadının bu kaza sonrasın da öz güveni ve kendine olan inancı tavan yapmıştır. Bu öz güven sonrasın da kendisini dünyanın en çekici ve etkileyici kadını olarak gören Renee Barrett, hayatın da hiç yaşamadığı aşk duygusunu da patronu ile yaşamaya başlayacaktır. Şöhret basamaklarını hızla tırmanan bu kadın, kaza sonrasında sadece öz güveninin arttığını fakat dış görünüşünün değişmediğini anladığı zaman büyük bir şok yaşayacaktır. Bu yüzden yeninde öz güvenini kaybetmeye başladığın da ise büyük aşk yaşadığı patronu kadının ayakları üzerinde durması ve kendine inanması için büyük çabalar sarf etmek zorunda kalacaktır.

 

Son zamanların en harika komedi romantik filmlerinden olan ve izleyicilerin gülmekten karnına ağrılar girmesine neden olduğu Acayip Güzelim full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Muhtemel Aşk adlı filmi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Benzer Filmler