Sitemizde 57 Kategoride Toplam 765 Filme 2971 Yorum Yapılmış.

28 Hafta Sonra – 28 Weeks Later Türkçe Dublaj izle – Korku Filmi

Sorun yaşıyorsanız alternatif olarak TEK PART seçeneklerini de kullanabilirsiniz.
Sorun Bildir

Film Bilgileri

28 Hafta Sonra – 28 Weeks Later Türkçe Dublaj izle – Korku Filmi
720p

28 Hafta Sonra izleyicisi ile nihayet 2007 yılında buluşmayı başardı. Daha önce 2002 yılında vizyona giren 28 gün sonra izle filminin devam niteliğindeki film 5 yıl aradan sonra kaldığı yerden devam ediyor. Daha önceki filmde yönetmen koltuğunda Danny Boyle oturmakta iken bu filmde koltuğu başarılı yönetmen Juan Carlos Fresnadillo devrediyor. 101 dakikalık filmde bu sefer korku ve gerilimin yanında bilim kurguyu da yaşayacaksınız. 28 Weeks Later izlerken koltuklarınıza kenetleneceksiniz.

 

28-Hafta-Sonra-izle

 

28 Hafta Sonra Türkçe dublaj izleme seçeneği ile sitemizde bulabileceğiniz filmde bu sefer 1. filmde yaşanan olayların devamı anlatılmaktadır. İlk filmde İngiltere adasında çok tehlikeli bir virüs bilim adamları tarafından tespit edilmişti. Bunun devamında virüs ufak bir karmaşa nedeniyle insan ırkına bulaşarak yaılmıştı. Şimdi serinin 2. filmi olan 28 Hafta Sonra full izle filminde ise virüsün yayıldığı bölge olan İngiltere karantina altına alındıktan sonra tekrar orada yaşayan insanlar Amerikan ordusunun da yardımı ile eski yurtlarına yerleştirilmeye başlanırlar. Her şey olağan ve sıradan giderken kimsenin bilmediği bir tehlike vardır. Evlerine geri dönen ailelerin birinin fertlerinde bu tehlikeli virüs vücudunda yer almaktadır. Bu durumu bilen ne yazık ki sadece 1 kişi vardır. Tam da virüsten kurtulmaya çalışan İngiltere topraklarını yeniden cehenneme çevirecek virüs tekrar gelmiştir.

 

Bir an olsun bile gözünüzü kırpmadan seyredebileceğiniz 28 Hafta Sonra HD 720p izleme seçeneği ile sitemizde bulabilirsiniz. İlk filme nazaran daha tempolu ve iyi bir devam filmi olmuş diyebilirim. Koltuğu devir alan genç yönetmen gerçekten iyi iş çıkarmış. Özellikle gerilimi ve virüs konulu filmleri seveniniz varsa kesinlikle bu filmi kaçırmamalıdır.

1 yorum yapılmış "28 Hafta Sonra – 28 Weeks Later Türkçe Dublaj izle – Korku Filmi"
  1. Hamdi Kara 30 Aralık 2015, 17:48

    Korku ve gerilim doluydu ya bu tarz filmleri koymaya devam ederseniz ben filmrax‘ı bırakmam.

Benzer Filmler