Sitemizde 57 Kategoride Toplam 716 Filme 2922 Yorum Yapılmış.

2018 Tomb Raider Full Hd – Alicia Vikander Filmleri izle

Film Bilgileri

2018 Tomb Raider Full Hd – Alicia Vikander Filmleri izle
720p

2018 yılında vizyona giren ve başrolünü gelecek vaad eden Alicia Vikander’in oynadığı Tomb Raider Türkçe dublaj izle filmi, dünya sinemasında rekorları alt üst etmiş bir filmdir. Angelina Jolie’nin rolünü en başarılı şekilde yerine getiren genç oyuncu Alicia Vikander, bu performansı ile Oscar adaylığında ilk sıraya yükselmiştir.

 

Tomb Raider 2018 dublajlı full izle

 

Tomd Raider full hd izle filminin konusuna gelecek olursak, 7 yıl önce babasının ölüm haberini aldıktan sonra babasından kendisine kalan tüm mirası ret ederek yaşamına kendi ayakları üzerinde devam eden Lara Croft, bir gün bisikleti ile bir polis aracına çarpar ve göz altına alınır. Bu sıra da teyzesi yanına gelerek onu kurtarır ve eğer babasından kalan belgeleri imzalamaz ise tüm mirasın satılacağını söyler. O zamana kadar babasından kalan hiç bir mirası kabul etmeyen kız, babasının yadirgarlarının elinden kaçmaması için şirkete gider ve imzayı atar. Şirkete gittiği anda bir anahtar bulan Lara Croft , malikhanelerine giderek babasının özel odasına girer ve orada bir video kaset izler. Babasının ölmediğinden şüphelenen Lara Croft, onun izini sürmek için Çin’e gider. Babası ile birlikte bir teknecinin de gittiğini öğrenen bu korkusuz kız, teknecinin oğlunu da yanına alarak korkunç Japonya adalarından bir tanesine gider. Buraya vardıkları zaman ise kötü niyetli adamların eline düşen bu ikili bir şekilde kurtulacak ve Lara Croft sonunda babasını bulacaktır. Lara Croft babasını bulduktan sonra birlikte sırt sırta vererek kötü niyetli insanların oyunlarını bozmak için onlara karşı savaş açacaklardır.

 

2018 yılında vizyona giren ve 59.126.178 insan tarafından sinema salonlarında izlenerek 2018 yılının rekorunu elinde tutan Tomb Raider tek parça izle filmini filmrax.com adresinden tek parça olarak izleyebilirsiniz. Buna benzer bir film izlemek isteyenler için Deadpool 2 filmini öneriyoruz. Herkese macera dolu seyirler.

6 yorum bulunmaktadır: "2018 Tomb Raider Full Hd – Alicia Vikander Filmleri izle"
 1. elif 7 Haziran 2018, 12:07

  Tomb Raider Gerçekten müthiş bi filim olmuş adminin ellerine sağlık

 2. fevzi 7 Haziran 2018, 12:07

  Tomb Raider İnsanın izledikce izleyesi geliyor çok güzel olmuş

 3. selçuk 8 Haziran 2018, 22:09

  Filim Tomb Raider muhteşem pişman olmassınız cok süper bi film gercekden

 4. polat 8 Haziran 2018, 22:10

  gerçekten eskisini aratmıyor çok beğendim izleyin pişman olmazsınız

 5. sevgi 9 Haziran 2018, 09:57

  Tomb Raider ı 10 kez izledim ama hiç bıkmıyorum izlemeyede devam edecem veherkese tavsiye edecem

 6. melih 9 Haziran 2018, 09:58

  Açıkçası baya güzel olmuş yapanların ellerine sağlık helal olsun Herkesi tebrik ederim

Benzer Filmler