Sitemizde 57 Kategoride Toplam 648 Filme 2791 Yorum Yapılmış.

2018 Filmi Anon Türkçe Altyazılı izle

Film Bilgileri

2018 Filmi Anon Türkçe Altyazılı izle
1080p

2090’lı yılların konu alındığı ve gelecekte olabilecek olayların işlendiği Anon tek parça izle adlı film 2018 yılında gösterime girmiştir. Filmin en önemli özelliği ise, filmin içerisinde bulunan tüm oyuncuların ünlü oyuncular olmasıdır.

 

Anon Türkçe Dublaj izle 2018

 

Bu filmin konusunda ise, insanlar artık gelecek zamanlarda suçlara o kadar bulaşmaya başlamışlardır ki, devlet büyükleri teknolojiden yardım alarak insanların gözlerine bir cihaz yerleştirir. Bu cihaz sayesinde insanlar suç işleyemez hale gelirler. Suç işleyenler ise hemen yakayı ele vermektedir. İnsanların tüm hayatlarını kayıt altına alan bu cihaz sayesinde tek sorun olarak, insanlığın özel hayat denen bir yaşantısı kalmamıştır. Fakat bir gün arka arkaya işlenen cinayetler işlenmeye başlayınca, kurulu bu düzeni tehtid etmeye başlayan bu oalyların çözülmesi için en deneyimli dedektifleri olan edektif Hal görevlendirilir. Hal’ın görevi bu  olayları çözmektir. Fakat Hal ne kadar olayların sonuna geldiğini düşünse de cinayetleri işleyen kadının hiç bir iz bırakmamasından dolayı aslında olayın başında olduğunu anlar. Fakat öğrendiği bir gerçek sonrasında Anon full hd izle asıl olarak başlayacaktır. Eğer kadını en kısa zaman da yakalamaz ise bir sonraki ölecek olan kişi kendisidir.

 

2018 yılında gösterime giren ve eleştirmenlerden bile tam not alan Anon tek part izle adlı filmin macera dolu sahneleri insanların akıllarını başlarından almaktadır. Suç dolu sahneleri ile ün yapmış olan taksi serisinin taksi 5 adlı filmi sitemize eklenmiştir. Evinizde izleyebilirisiniz.

2 yorum bulunmaktadır: "2018 Filmi Anon Türkçe Altyazılı izle"
  1. Sevda Nurcan 8 Mayıs 2018, 17:40

    Anon 2018 yılının en iyisi olacak. Bak göreceksiniz.

  2. iremmumcu5 8 Mayıs 2018, 17:42

    Güzel bir film Anon. Sevdim ya la 😀

Benzer Filmler