Sitemizde 57 Kategoride Toplam 761 Filme 2967 Yorum Yapılmış.

200 Derece izle 2017 full hd tek parça

Film Bilgileri

200 Derece izle 2017 full hd tek parça
720p

Yönetmenliğini Giorgio Serafini’nin üstlendiği film, gerilim türünün en iyi örnekleri arasında sayılabilir. 2017 yılı ABD yapımı 200 Derece izlerken sıcaklığın öldürücü etkisine tanık olacaksınız. Filmin senaryosunu Garry Charles yazarken yapımcılığını Eric Balfaur ve Scott Dolezal üstlenmiş. Filmin yapımcısı olan Eric Balfaur’u aynı zamanda başrol oyuncusu olarak da sayabiliriz. Diğer oyuncular arasında; Ladon Drummond, Larry Wade Carrell, Joe Grissafi ve Wyatt Wright dikkat çekiyor. 3 Şubat 2017’de vizyona giren film tam 91 dakika boyunca gerilim dolu bir hikaye sunuyor. IMDB puanı 5,1 olan 200 Derece Türkçe dublaj izleyerek siz de bu heyecana ortak olabilirsiniz. Vizyona girdiğinde afiş tasarımıyla da dikkatleri üzerine çekmeyi başaran film, konu hakkında yeterli bilgiyi de görsel anlamda izleyiciye veriyor.

 

 

200 derece türkçe dublaj izle

 

Gerilim dolu öyküsünün yanı sıra akılda kalıcı hikayesiyle de dikkat çeken film, endüstriyel bir fırının içinde kendine gelen Ryan Hinds’in dramatik ve çaresiz öyküsüne yer veriyor. Görmediği birinin verdiği direktiflere uyarak yüksek sıcaklıkla başa çıkmaya çalışan Ryan, verdiği çabayla filmin özellikle finaline damgasını vuruyor. 200 Derece full hd izleyerek sıcaklığın insanlar üzerindeki etkilerine canlı tanıklık yapabilirsiniz. Gözlerini açtığında ve kendine geldiğinde hiç bilmediği bir yerde uyanan Ryan, yüzünü görmediği ancak sürekli olarak sesini duyduğu birisi tarafından kaçırıldığını kısa süre içinde anlar.

 

 

Dış sesin verdiği talimatların yerine getirilmemesi halinde fırının ısısı yavaş yavaş artacak ve Ryan canlı canlı kavrulacaktır. Güvendiği ve arkadaşım dediği insanların kendisine gösterdiği olumsuz tepkileri net bir şekilde gören Ryan, kurtulursa hayatına kaldığı yerden devam edebilecek mi? Tek bir mekanda çekilen filmlere iyi bir örnek olarak gösterilebilecek olan 200 Degrees izleyerek Testere türü filmlerin yeni bir örneğiyle karşı karşıya kalabilirsiniz. Heyecan verici ve izleyicisini ekrana bağlamayı başaran film, müthiş finaliyle 1,5 saatlik süresinin hakkını fazlasıyla veriyor.

 

1 yorum yapılmış "200 Derece izle 2017 full hd tek parça"
  1. fahrettin 2 Mart 2018, 18:18

    Filmin ismini duyunca buzda dans aklıma geliyor çok beğendim.

Benzer Filmler