Sitemizde 57 Kategoride Toplam 761 Filme 2967 Yorum Yapılmış.

2.22 izle 2017 gerilim filmleri full hd tek parça

Film Bilgileri

2.22 izle 2017 gerilim filmleri full hd tek parça
720p

29 Haziran 2017’de vizyona giren ABD yapımı film, gerilim ve aksiyon türünün başarılı örneklerinden birisi olarak gösterilebilir. Yönetmen koltuğunda Paul Currie’nin oturduğu film Icon Productions tarafından yapılmış. Siz de hayatınıza biraz olsun heyecan katmak istiyorsanız 2.22 izleyerek farklı bir hikayenin parçası olabilirsiniz. Filmin başrol oyuncuları arasında; Teresa Palmer, Michiel Huisman, Armie Hammer, Sam Reid, Maeve Dermody, Kerry Armstrong ve Simone Kessel sayılabilir. New York şehrinde bir havalimanında kule kontrolörü olarak hayatına devam eden Dylan, bir gün dikkatini dağıtır ve iki uçağın kaza yapacak duruma gelmesine neden olur. Fakat bir mucize gerçekleşir ve uçaklar çarpışmaz. Bu olaydan etkilenen Dylan işten ayrılır ve hayatının rutine dönmesi dikkatini çeker. 2.22 Türkçe dublaj izlerken yaşananları gerçek gibi algılayabilir ve siz de yer yer ürperebilirsiniz. Teresa Palmer güzelliği ve sıcak oyunculuğuyla filmi daha da özel bir hale getiriyor.

 

 

2.22 tek part 720p full izle

 

Kaza yapması muhtemel uçaklardan birinde yolcu olan Sarah ile tanışan Dylan olaya 900 kişiyi öldürme ihtimali açısından bakarken Sarah olaya 900 kişinin hayatını kurtardığı yönünden bakar. Hayatındaki önemli olayların öğleden sonra 2.22’de olduğunu tespit eden Dylan için hayat bir karmaşa haline dönecektir. Normal hayata dönmek isteyen ve bu yüzden gizemi çözmek zorunda kalan genç adam yıldızlardan yardım alabilecek mi? Bu sorunun cevabını 2.22 full hd izle kalitesinde filmi seyrederken bulabilirsiniz.

 

 

Çekimleri ABD ve Avustralya’da tamamlanan film, uyumlu ve ilgi çekici bir kurguya sahip. Kafa karışıklığı yaratan filmlerden hoşlananlar için hazırlanan film, vurucu final sahnesiyle de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Gizemli olduğu kadar da sürükleyici olan 2.22 izlerken siz de yıldızların hayatımız üzerindeki etkilerine biraz daha fazla kafa yorabilirsiniz. Hayatına normal olarak devam etmek isteyen insanlar için bu sırrın çözülmesi çok önemli.

 

1 yorum yapılmış "2.22 izle 2017 gerilim filmleri full hd tek parça"
  1. Anonim 2 Mart 2018, 18:18

    İyi film olmuş ya çok beğendim.

Benzer Filmler